Прем’єра книги «Синдром відкладеного життя»

6 вересня 2023 року в читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася зустріч студентів факультету дошкільної освіти та психології ДО-21б, ДО-21 з Михайлом Цимбалюком, поетом, прозаїком, журналістом, членом Національних спілок письменників і журналістів України, уродженцем села Моломолинці Хмельницького району, учасником російсько-української війни, бойовим медиком ЗСУ, який виконує свій конституційний обов’язок – захищає рідну Батьківщину.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.
Михайло Петрович презентував збірку «Синдром відкладеного життя», яка у його творчому доробку десята, але перша з тих, яка написана під час перебування письменника на фронті.
Автор розповів історію написання, особливості та специфіку укладання збірки, хвилююче пригадуючи окремі моменти з передової, які торкаються не лише його, але і бойових побратимів. «У цьому виданні я поєднав два жанри – поезію і прозу, аби підсилити емоції та більше розповісти про те, що лежить на душі», – зазначив Михайло Петрович. У виконанні автора звучали уривки із книги та його поезії.

Також про роботу над збіркою розповів Віталій Міхалевський, поет, член Національної спілки письменників України, хороший друг автора, редактор збірки. На заході були присутні викладачі кафедри факультету дошкільної освіти та психології к.п. н., доцент Н.М. Миськова, к.п. н., доцент О.С.Мисик. Наталія Миколаївна подякувала Михайлу Цимбалюку за захист та його благородну справу – писати про пережите, щоб передати написане наступним поколінням.
Людмила Дитинник, директор бібліотеки ХГПА, наголосила на важливості такої літератури, яка переповідає сьогодення, а особливо цінним є те, що її пише очевидець подій, безпосередній учасник війни, який на власні очі бачив усі ті жахіття, шо творяться на передовій.
Студентська молодь ставила запитання письменнику, цікавилася його творчим становленням. Михайло Петрович подарував користувачам бібліотеки два примірники книг, зі своїм автографом. Учасники зустрічі мали нагоду придбати книгу з автографом автора.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55