Свято "Випускник – 2009"


Червневі дні факультету початкового навчання Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії щедрі на урочистості! 29-30 червня у стінах закладу отримали дипломи 181 молодший спеціалістів, 120 бакалаврів, 86 спеціалістів, 14 магістрів, з них 109 отримали дипломи з відзнакою.

Актова зала майоріла від теплих усмішок та літніх квітів, сліз радості та дивовижних вечірніх суконь. Слова побажань для випускників пролунали від ректора І.М.Шоробури, проректорів Ю.В.Телячого, Л.А.Машкіної, В.І.Плахтій, представників адміністрації, голови студентської профспілкової організації Н.А.Сівак, кращих студентів та батьків.Материнською турботою та професійними настановами був сповнений виступ декана факультету початкового навчання І.П.Ящук, яка вручила подарунки та подяки старостам випускних груп.

Свято "Випускник – 2009" завершилося фотографуванням та щирим спілкуванням.

Дорогі випускники факультету початкового навчання ХГПА –2009!

Від усього серця вітаю Вас з прекрасною подією дорослого життя – вручення дипломів! Це рубіж, який став підсумком щоденної праці, сумлінного навчання та веселого студентського життя.

Зичу Вам професійного та особистісного росту, успіхів на життєвих дорогах, щасливої долі, здобутків та реалізації заповітних мрій!

В добру путь!

Декан факультету
І.П.Ящук
© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55