Участь у міжнародній конференції DisCo 2024: Empowering Digital,  Sustainable and Entrepreneurial Competencies Development in the Era of AI

24-25 червня 2024 р. декан гуманітарного факультету Галина Бучківська та професор кафедри педагогіки Катерина Біницька взяли участь у роботі міжнародної конференції DisCo 2024: Empowering Digital,  Sustainable and Entrepreneurial Competencies Development in the Era of AI, яка проходила в офісі компанії Microsoft в місті Прага. Конференцію було організовано Центром досліджень вищої освіти Чехії, Західночеським університетом та компанією Microsoft.

Зазначимо, що конференція DisCo є продовженням чеських національних конференцій з дистанційної освіти та проводиться щорічно з 1999 року. Цього року участь у роботі конференції взяли науковці з Чехії, Словаччини, Республіки Польща, України, Албанії, Чорногорії, Хорватії, Угорщини, Молдови, Ізраїлю. 

Під час роботи конференції були обговорені питання як ШІ впливає на освіту та як ми можемо використовувати цю складну та інноваційну технологію критично та етично в освітньому процесі. Також під час участі у конференції науково-педагогічні працівники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії взяли участь у майстер-класах та воркшопах.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55