Блоґ admin

До уваги випускників

Умови надання грошової допомоги випускникам педагогічних ВНЗ,

які навчались за кошти місцевого бюджету і здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах

Дистанційна акредитаційна експертиза

Протягом 28 – 29 вересня 2020 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбудеться дистанційна акредитаційна експертиза зі спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Історія)» ІІ рівня вищої освіти. Проведення вказаної експертизи із використанням технічних засобів відеозвʼязку передбачає проведення повноцінної експертизи без фізичної присутності експертів у закладі вищої освіти.

 

Відкрита зустріч з експертами відбудеться 29 вересня 2020 року о 12 00 годині на платформі Zoom. До онлайн конференції Zoom  можна підключитися перейшовши за посиланням

https://us04web.zoom.us/j/76017697494?pwd=TnJaeEFKWURzWHBMelIvOTgyMXlSUT09
Ідентифікатор конференції: 760 1769 7494 Пароль: 2020

Кафедра педагогіка на науково-практичній майстерні з гуманної педагогіки

25 вересня 2020 р. викладачки кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Казакова Н.В., Сівак Н.А. брали участь у ІІ Всеукраїнській  науково-практичній майстерні з гуманної педагогіки «Гуманізація – найкоротший шлях до особистості», яка проводилася у дистанційному режимі на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка.

Вітаємо!

ФАКУЛЬТЕТ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ПСИХОЛОГІЇ ВІТАЄ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ – МАЙБУТНІХ ВИХОВАТЕЛІВ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЗІ СВЯТОМ

Всесвітній день туризму

Вітаю з Днем туризму. Туризм, який останнім часом набув широкого розвитку, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних, міжнародних обмінів та людських контактів.

Це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись зі щоденної буденної метушні на берег річки, в ліс, в поле або в інші місця, якими так багата наша земля. І, звичайно ж, це свято тих, хто безпосередньо працює у сфері туристичного бізнесу: співробітників туристичних компаній, музейних працівників, керівників і персоналу готельних комплексів – усіх, хто професійно забезпечує повноцінний відпочинок.

Наша Хмельниччина, з її вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туризму. Завдяки туристичним агентствам, які нині діють у районі, наші громадяни мають можливість планувати свій відпочинок з врахуванням своїх інтересів та уподобань. Треба багато і наполегливо працювати, аби туризм набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для району та держави. Наш неповторний подільський край вартий того, щоб відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Приємно, що в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії є спеціальність «Туризм».

Працівникам сфери туризму міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Щиро вітаю з Днем туризму.

Всеукраїнський День дошкілля

Наприкінці вересня працівники закладів дошкільної освіти міста відзначили Всеукраїнський День дошкілля. Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому.

Професія вихователя  вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. В цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Різнобарвне, насичене цікавим змістом дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя, уваги до внутрішнього світу малюка. Завдяки  вихователям, дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни – дітки віком від 2 років. І допомагають їм добрі, щирі, люблячі педагоги.

60 років факультет дошкільної освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії готує вихователів для дошкільної освіти. Це сучасні фахівці, бакалаври, магістри, які володіють сучасними технологіями роботи з дітьми, реалізовують сучасну концепцію освіти дітей раннього та дошкільного віку.

З нагоди свята висловлюю слова вдячності нашим шановним випускникам, які віддають своє серце дітям та усім працівникам дошкільної освіти за Вашу працю.

Бажаю міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми освітньої роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та держави. Мирного і ясного українського неба!

Гуртки, спортивні секції, творчі колективи та клуби, які діють у ХГПА

КАФЕДРА ПСИХОЛОГІЇ

1. Науковий гурток «Азбука практичної психології». Керівники: Мотозюк Л.М., кандидат психологічних наук, доцент; Старовойт І.Й., доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент.

2. Науковий гурток «Гендер на тендер». Керівник - Тафінцева С.І., старший викладач кафедри психології, кандидат педагогічних наук.

3. Науковий гурток «Основи психологічних досліджень». Керівник -Іщук Т.В., старший викладач кафедри психології.

4. Науковий гурток «Школа юного психолога». Керівники: Севастьянова О.М., керівник навчально-методичного відділу, викладач кафедри психології; Чорна Н.В., доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук.

 

Еко форум "Кліматична політика 2020"

24 вересня 2020 року в м. Хмельницькому відбувся Еко форум "Кліматична політика 2020" до 5-ї річниці Днів Сталої Енергії міста Хмельницького.
Колектив Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії взяв участь у форумі та нагороджений дипломом як партнер Всеукраїнського проєкту "Озеленення України 2020"

Захист курсових робіт здобувачів вищої освіти групи ПО-31б

 

З 8 по 24  вересня, згідно заздалегідь укладених графіків, на кафедрі педагогіки  відбулись відкриті захисти курсових робіт здобувачів вищої освіти 3 курсу спеціальності 013 Початкова освіта групи ПО-31б.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55