Блоґ admin

Запрошуємо!

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія

запрошує на курси підвищення кваліфікації за спеціальностями:

 • «Дошкільна освіта» Вихователі дітей дошкільного віку (вихователі дітей раннього віку; вихователі дітей дошкільного віку, керівники гуртків різного спрямування; вихователі-методисти).
 • «Початкова освіта» Вчитель початкових класів
 • «Середня освіта (Мова і література (англійська) Вчитель англійської мови і літератури, вчитель зарубіжної літератури
 • «Середня освіта (Мова і література (німецька)» Вчитель німецької мови і літератури
 • «Середня освіта (Українська мова і література)» Вчитель української мови і літератури.
 • «Середня освіта (Музичне мистецтво)» Вчитель музичного мистецтва
 • «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» Вчитель образотворчого мистецтва
 • «Середня освіта (Хореографія)» Вчитель хореографії, керівник хореографічного колективу
 • «Середня освіта (Історія)» Вчитель історії
 • «Середня освіта (Інформатика)» Вчитель інформатики
 • «Психологія» Практичні психологи
 • «Соціальна робота» Соціальні педагоги, педагоги-організатори
 • «Культурологія» Культурологи, вчителі культурологічних та суспільствознавчих дисциплін
 • «Туризм» Туризмознавці, організатори екскурсійно-анімаційної діяльності
 • «Менеджмент (Управління навчальним закладом)» Директори (заступники директорів) закладів загальної середньої освіти, директори (заступники директорів) закладів дошкільної освіти.

Заявки приймаємо за адресою: Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139, тел. 0382-79-53-55, 79-59-45,  kgpa@ukr.net 

Шановні ВИПУСКНИКИ!

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія

8 грудня 2018 року запрошує на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

09.00-10.00 год.  –  реєстрація абітурієнтів  

10.00-11.00 год. – зустріч з членами приймальної комісії; ознайомлення з ліцензіями та сертифікатами, які надають закладу право здійснювати освітню діяльність; ознайомлення з правилами прийому до академії у 2019 році

11.00-11.30 год. – концертна програма

11.30-12.00 год. – бесіди з деканами

Адреса академії: вул. Проскурівського підпілля, 139              

              Приймальна комісія

День збройних сил України

Сьогодні в актовій залі академії відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня збройних сил України.

На початку заходу з вітальним словом до всіх присутніх звернулась кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародних зв’язків Слюзко Валентина Іванівна. За її ініціативи для випускника нашої академії Сергія Возного, який зараз знаходиться на військовій службі, знято відеопривітання від усіх студентів, присутніх в залі.

Під час заходу студентська рада академії передала волонтерові Юзепчук Тетяні листи від наших студентів, солодощі та гроші, зібрані для військових, які зараз знаходяться в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Вулицями історичного минулого Хмельницького …

Студенти групи Т-21б разом із  куратором, викладачем дисципліни «Організація екскурсійно-анімаційної діяльності» Цимбалюк Світланою Миколаївною провели пішохідну екскурсію вулицями м. Хмельницький.

Фортепіанні мініатюри у творчості українських композиторів

28 листопада в актовій залі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся захід циклової комісії фортепіанних дисциплін «Фортепіанні мініатюри у творчості українських композиторів», який підготували провідні викладачі кафедри теорії та методики музичного мистецтва: доцент Ілініцька Н.С. і старший викладач Журавльова Н.І.

...

Зустріч студентів і викладачів академії з Президентом України Петром Порошенком

«Освіта, наука і інтелектуальне збагачення нації – це є пріоритет нашої з вами політики», - сказав Глава держави під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом та студентським активом Хмельницької області.

Методичний семінар від британського видавництва «National Geographic Learning» на тему «Ready for exams with TEDtalks»

28 листопада 2018 року викладачі кафедри іноземних мов ХГПА Глушок Л.М., Ворник М.М., Рибачук Ю.Л. та студенти групи ФІЛ-31(а) відвідали методичний семінар від «National Geographic Learning» та компанії «Лінгвіст», який був проведений в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Семінар «Досвід і перспективи впровадження Концепції Нової української школи в місті Хмельницькому»

27 листопада 2018 року на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії було проведено практичний семінар «Досвід і перспективи впровадження Концепції Нової української школи в місті Хмельницькому».

Робоча нарада

23 листопада 2018 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася науково-методична нарада за участю проректорів, керівників структурних підрозділів, завідувачів кафедр та циклових комісій.

Ректор академії, професор Шоробура Іннна Михайлівна ознайомила з ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності.  Відзначила, що науково-педагогічні та наукові працівники, які здійснюють освітній процес, повинні мати стаж науково-педагогічної діяльності понад два роки, рівень наукової та професійної активності, який засвідчується виконанням не менше чотирьох видів та результатів з перелічених у пункті 30 цих Ліцензійних умов.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55