Блоґ ckp

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОЦЗ

05 жовтня 2021 року в онлайн режимі відбулося  засідання методичної ради з питань профорієнтації населення при Хмельницькому ОЦЗ.

На засідання були запрошені представники органів обласної, міської влади, навчальних закладів, роботодавців, громадських організацій, представники обласного центру зайнятості.

Працевлаштування випускників – проблема сьогодення

12 березня 2019 року методист навчального відділу Валентина Геннадіївна Тафінцева зустрілась зі студентами випускних груп факультету початкової освіти та філології (ФІЛ-41а, ФІЛ-42у, ПО-43-45, ПО-61-63, ПО-71-72). Під час зустрічі студенти мали можливість ознайомитися із змістом посібника «Як готуватися до виходу на ринок праці», розробленим і випущеним Хмельницьким обласним центром зайнятості.

Надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам академії в 2013 р.

30-31 жовтня 2013 року випускникам Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, з якими уклали договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх навчальних закладах строком на три роки, було виплачено одноразову адресну грошову допомогу у розмірі п’яти мінімальних окладів.

Засідання методичної ради Хмельницького обласного центру зайнятості

2 квітня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру зайнятості відбулося засідання методичної ради з питань профорієнтації населення. На засіданні розглядались проблеми працевлаштування студентської молоді, зокрема, необхідності їх психологічної підготовки до самостійного виходу на ринок праці, а також адаптації в соціумі дітей-сиріт, робота з якими має розпочинатися ще під час їх перебування в навчальному закладі.

Наявність вакантних посад педагогічних працівників

До уваги студентів випускних груп пропонується наявність вакантних посад педагогічних працівників в м.Хмельницькому та області.

Завантажити список вакансій

З питань працевлаштування звертатися в навчальний відділ академії.

Заходи щодо сприяння працевлаштуванню випускників

Впродовж січня–лютого 2013 року методист відділу сприяння працевлаштуванню Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії В.Г. Тафінцева провела зустрічі зі студентами випускних груп факультетів академії з метою ознайомлення випускників із нормативно-правовою базою щодо працевлаштування: постановою Кабінету Міністрів України № 992 від 22.08.1996р. „Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів”, постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2006р. №1361 „Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категорія випускників вищих навчальних закладів”.

 

Розширене засідання Центру кар’єри

21 лютого 2012 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулося розширене засідання Центру кар’єри.

Сьогодні на засідання Центру кар’єри були запрошені представники обласної та міської рад, представники Хмельницького обласного центру зайнятості,  завідуючі районних та міських відділів освіти, директори загальноосвітніх шкіл та завідуючі дошкільних навчальних закладів м.Хмельницького.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55