Блоґ pn

Вітаємо переможців Всеукраїнського дитячо-молодіжного фестивалю

На майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка відбувся Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль «Таланти України». Перед  глядачами  виступили  творчі самодіяльні  колективи з Вінниці, Дніпра та Кропивницького, Хмельницького. Серед самодіяльних колективів яскравим та креативним виглядав народний естрадно-хоровий колектив «Проскурівський модерн» під керівництвом Будім Людмили Вікторівни.

Бережи і знай свій рідний край!

Впродовж семестру студенти факультету початкової освіти та філології відвідують гурток туризму та спортивного орієнтування Хмельницької обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Студенти групи ПО-14  під керівництвом працівника Центру Кукурудзи І.Ф. здійснили піший похід у краєвидне с.Стуфчинці.

Підсумки благодійного проекту "Art Hospital"

14 червня 2017 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічної академії відбулась зустріч організаторів, партнерів та учасників благодійного проекту "Art Hospital".

Творча лабораторії вчителя « Із незамуленої криниці В.О.Сухомлинського»

Турбота про гармонійний розвиток  моралі, розуму, почуттів, про виховання благородства серця,  чистоти всіх духовних поривань і устремлінь є суттю виховання нової людини.

 В.О.Сухомлинський

У роботі творчої лабораторії вчителя взяли участь студенти шостого курсу факультету початкової освіти та філології.

Інтерактивний захід з історії англійської літератури

Студенти групи ФІЛ-41а факультету початкової освіти та філології Гоїк Вероніка та Мороз Олена провели інтерактивний захід з історії англійської літератури  для студентів групи Філ-31а.

Мрії збуваються… Якщо не просто мріяти

Студенти груп ПП-11, ПП-21 факультету початкової освіти та філології відбулась зустріч з заступником керівника відділу рекрутингу та студентської кар`єри УКУ – Андрієм Фендиком. Під час спілкування студенти  із гостями шукали шляхи до реалізації своїх мрій. Результатом  конструктивного, жвавого спілкування було заплановано проект студентського радіо.

Уроки творчості під голубим небом

20 травня студенти факультету початкової освіти та філології провели день творчості для дітей Розсошанської об’єднаної територіальної громади. Захід був ініційований колективом Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва. Активними учасниками дійства стали викладач кафедри теорії і методики фізичної культури та валеології Ільїнський Сергій Валентинович, викладач кафедри зарубіжної літератури та культурології Ільїнський Валентин Михайлович, викладачі кафедри теорії та методики музичного мистецтва Будім Людмили Вікторівни, Омелянчук Жанни Іванівни, декана факультету початкової освіти та філології Ящук Інни Петрівни.

«Держава не твориться в будучині, держава будується нині»

18 травня 2017 р. студенти групи МФіл-52у факультету початкової освіти та філології (під керівництвом Крищук В. Л.) завітали до народного дому «Просвіта».

Студенти брали участь у засіданні круглого столу, який присвячувався 110-річчю від дня народження Олега Ольжича, за участю вчителів та учнів Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. №22 імені Олега Ольжича.

Знавець птахів Європи

В рамках проведення Тижня науки, 15 травня відбулась орнітологічна вікторина «Знавець птахів Європи», яка була організована вихованцями еколого-краєзнавчого гуртка «Боривітер» (керівник Ільїнський Сергій Валентинович).

Флешмоб-вікторина: "Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь"

18 травня група ПО-14 факультету початкової освіти та філології разом із куратором Блажевич О.І. в парку ім. Тараса Шевченка провели флешмоб-вікторину до Дня перепоховання (22 травня 1861р.) Т.Шевченка. Студентам були запропоновані різні вікторини. Під час змагань студенти розділились на дві команди та змагались між собою.

© 2017 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55