Блоґ pn

Сила слова Ліни Костенко

Єдиний, хто не втомлюється, – час.

А ми живі - нам треба поспішати.

 Ліна Костенко

Студенти груп ПО-21 та ПО-22 факультету початкової освіти та філології відвідали творчий захід, присвячений  88-річчю від дня народження видатної української поетеси Ліни Костенко, який організувала викладач кафедри української мов та літератури  Ніколаєва Алла Арсенівна.

Неперевершене звучання скрипки

21 березня студенти групи ФІЛ-32у факультету початкової освіти та філології відвідали Хмельницьку обласну філармонію, у якій проходив концерт артистки оркестру державного ансамблю "Козаки Поділля"  Майї Оніщук.

Вечір поезії

Група ПО-13 факультету початкової освіти та філології з куратором Григорук Н.В. відвідали творчий вечір  Ігоря Байдака «До і після».

Ігор Байдак – це талановитий поет, краєзнавець, оригінальний фотограф, а також наш земляк. Ігор Байдак, одягнувши рюкзак, запропонував розпочати подорож його поезіям. Він із захопленням розповідав про своє дитинство і ранню творчість, про подорожі і сім'ю і про глибоку синівську любов до своєї землі. Це було цікаво, невимушено, щиро і до сліз зворушливо.

Концерт кавер-бенду “CVIT LYPY”

16 березня студенти та викладачі факультету початкової освіти та філології відвідали концерт-презентацію кавер-бенду “CVIT LYPY” у Хмельницькій обласній філармонії.  Також на концерті виступили: мім-дует "Пармезан", заслужена артистка України Майя Онищук та шоу-балет "Тріумф".

Вітаємо!

Щиро вітаємо студентку групи ПО-44

факультету початкової освіти та філології

Марущак Аліну

з виконанням  нормативу Майстра спорту України
на Кубку України з важкої атлетики

Вітаємо!

Щиро вітаємо студента групи ПО-11

факультету початкової освіти та філології

Діянчука Дмитра Вікторовича

з перемогою у Міжнародних та класифікаційних змаганнях

з танцювального спорту!

Сучасне українське студентство: проблеми та ціннісні орієнтації

14 березня 2018 студенти факультету початкової освіти та філології Шкроба Марина (ПО-32), Торопенко Вікторія (ФІЛ-32у), Чайчука Дана (ПО-14), Немашкалова Анна (ПО-14), Селезньова Богдана (ПП-31), Ковальчук Марина (ПП-21) взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів і молодих вчених «Сучасне українське студентство: проблеми та ціннісні орієнтації», яка відбулась у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету „Україна”.

Свято Весни в Центрі реабілітації «Родинний затишок»

12.03.2018р. студенти 6 курсу факультету початкової освіти та філології під керівництвом декана Ящук І.П. провели «Свято Весни» в Центрі реабілітації «Родинний затишок».

Впродовж заняття зі студентами Дригулою Назаром, Фліком Олександром, Гуцал Лесею, Манченко Дашею вихованці Центру відгадували загади, грали весняні ігри, забави та виготовляли сонце.

Зустріч закінчилась спільним виконанням весняних пісень та руханками.

Вітаємо!

Факультет початкової освіти та філології

вітає студентку ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта»

Шкробу Марину

з перемогою у обласному конкурсі читців творів Т.Г.Шевченка та висловлює вдячність викладачу кафедри української мови та літератури

Ніколаєвій Аллі Арсенівні

за підготовку студентки до участі у конкурсі.

Бажаємо подальших досягнень та перемог!

Майбутні педагоги на відкритій лекції-дискусії

6 березня 2018р. в приміщенні Коворкінгу «Тетріс» відбулась зустріч студентів та викладачів факультету початкової освіти та філології з доктором біоетики, кандидатом філософських наук, викладачем Львівського національного університету Ігорем Бойко.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55