Блоґ pn

Незабутній літературно-музичний вечір "Серце віддаю дітям"

Викладачі кафедри педагогіки та студенти факультету початкової освіти та філології  провели незабутній вечір у "Мистецькому просторі" Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха. 

У співпраці з міжнародними фондами

Викладачі кафедри психології постійно відвідують тренінги, семінари, конференції та працюють над професійним розвитком та самовдосконаленням. Викладач кафедри, практичний психолог Бачинська Світлана Василівна стала учасницею тренінгової програми  Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин ” Медіа Хмельниччини: від стереотипів до гендерної чутливості”.

Тато – захисник своєї сім’ї та своєї країни!

Студенти групи ФІЛ-22у факультету початкової освіти та філології з куратором Кикилик А.М. відвідали обласну бібліотеки для юнацтва та взяли участь у заході до Дня Батька «Тато – захисник своєї сім’ї та своєї країни!»

Відзначення Дня винахідника раціоналізатора

Студенти груп СР-21б, ПП-21б, Ср-11б факультету початкової освіти та філології разом з куратором Поляновською О.Р. відвідали зустріч у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Островського з видатними людьми нашого міста – подружжям Азарських (Іваном Миколаєвичем та Олександрою Олександрівною), знаними науковцями нашої країни і не тільки, винахідниками раціоналізаторами, академіками Академії медико-технічних наук України, почесними донорами України, засновниками благодійного фонду «Допомога хворим дітям – сенс життя».

В здоровому тілі, здоровий дух

Заслужені тренери України, спортивні інструктори, представники Федерації регбі Хмельницької області презентували перед студентами факультету початкової освіти та філології особливості спортивної гри, якою захоплюється весь світ.

Відвідування персональної виставки гобеленів Юлії Степанюк «У нашім раї на землі».

Студенти груп ПП-41, ПО-23, ПО-11б факультету початкової освіти та філології разом із кураторами Грогорук Наталією Василівною, Цегельник Тетяною Миколаївною побували в музеї історії міста Хмельницького на відкритті виставки гобеленів.

В гостях у «Сонячній академії»

5 вересня 2018р. відбулась презентація дитячого проекту «Сонячна академія» у «Мистецькому просторі» Подільського культурно-просвітницького центру імені М.Реріха.

«Верховенство духу»

Студенти факультету початкової освіти та філології груп ФІЛ-22у, ПО-21, ПО-23, ПО-24 відвідали виставку робіт скульптора Олексія Леонова «Верховенство духу» у Подільському культурно-просвітницькому центрі імені М.Реріха.

Відзначення Дня фізичної культури та спорту

Студенти груп ПО-31, ПО-32, ПО-33, ПО-34, ПО-31б, СР-11б факультету початкової освіти та філології у повному складі долучились до урочистостей з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Українці серед інших європейських націй"

Кожного року 1 вересня українська громадськість відзначає День знань – день початку нового навчального року. Традиційним є те, що кожного року для студентів усіх навчальних закладів проводиться Перший урок – урок, присвячений національно-патріотичному вихованню.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55