Блоґ pn

Веселі старти

Студентки групи ПО-33 факультету початкової освіти та філології, а саме Герета Крістіна, Мельник Анна, Радецька Ангеліна та Поточняк Анастасія провели «Веселі старти» для дітей Солобковецького навчально-реабілітаційного центру.

Батьківство як дар

Студенти факультету початкової освіти та філології взяли участь у тренінгу «Батьківство як дар» в рамках проекту «Долоні».

Актуальні проблеми початкової математичної та інформатичної освіти

На факультеті початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії 18 травня 2018 року було проведено XVI міжвузівську науково-практичну конференцію викладачів і студентів на тему: “Актуальні проблеми початкової математичної та інформатичної освіти”.

Диспут. Графік освітнього процесу. Закон життя студента

Студенти групи ПО-33 факультету початкової освіти та філології провели диспут на тему: "Графік освітнього процесу. Закон життя студентів". 

Концерт Tayanna

Студенти факультету початкової освіти та філології відвідали концерт чарівної співачки Tayanna.

Глядачі отримали масу неймовірних позитивних емоцій від концерту та виконували разом з співачкою відомі пісні.

«Будуємо містки або сенсорна інтеграція»

Студенти групи ПО-33 факультету початкової освіти та філології, а саме Піонтковська Б.І , Магаляс  М.В,  Радецька А. Р провели дискусію на тему: «Будуємо містки або сенсорна інтеграція»

«Невидимий Батальйон»

Студенти та викладачі переглянули в обласній філармонії документальний фільм «Невидимий Батальйон». Учасниці бойових дій не лише продемонстрували жахливі історії війни,  а й розкрили героїчні миті жінок-військових в наші часи.

День Європи

Студенти факультету початкової освіти та факультету відзначили День Європи у Хмельницькому центрі розвитку місцевого самоврядування.

Незабутня подорож Рівненською областю

Група ПО-21 факультету початкової освіти та філології разом з куратором Ніколаєвою А.А.  організувала поїздку в нездоланний Дубенський замок, грандіозний Тараканівський форт і всесвітньовідомий «тунель кохання» в Клевані.

Першою зупинкою став Дубенський замок, який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких та Любомирських. Він є найголовнішою окрасою міста Дубно.

Вишиванка – генетичний код нації

Щороку у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цього року свято випало на 17 травня.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55