Blogs

Заходи з нагоди відзначення 100-річчя

У 2021 році Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія відзначає 100-річчя від дня заснування

Переглянути документ

ЗДОБУВАЄМО НАВИЧКИ У МАЙБУТНІЙ ПРОФЕСІЇ

7 квітня 2021 року відбулася звітна конференція з переддипломної практики студентів бакалаврату факультету дошкільної освіти та психології, групи ДО-41б «Мій досвід у формуванні основних компетентностей дітей дошкільного віку», метою якої було підвищувати інтерес до педагогічної діяльності та сформувати вміння організовувати освітній процес у закладах дошкільної освіти.

РОБОЧА НАРАДА

12 квітня відбулась робоча нарада за участі ректора Шоробури Інни Михайлівни, проректорів, деканів, керівників структурних підрозділів. Обговорювалися питання удосконалення роботи науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії в умовах дистанційного навчання, питання акредитації та профорієнтації.

Місячник з благоустрою й очистки міста

Студенти  та працівники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії вже розпочали місячник з благоустрою й очистки міста,  впорядковуючи територію закладу, гуртожитку та прилеглих територій. Було звільнено від зимового сміття, пластику пойму річки Плоска. Прибирання території  організували ректор академії Шоробура І.М.,  виховний та господарський відділ, студентська рада гуртожитку, яку очолює Дужак Альона.

Під час прибирання дотримано всіх вимог, щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Гостьова лекція

Студенти спеціальності "Туризм" прослухали гостьову лекція від кандидата географічних наук, докторанта, викладача Львівського національного університету імені Івана Франка Віталія Андрійовича Сич. Тема лекції "Оцінка рекреаційно-туристичного потенціалу регіону на засадах географічного середовища та рекреаційних кластерів"

Віталій Андрійович є фахівцем у сфері туризму. Його наукові інтереси:  рекреаційно-туристичний потенціал, рекреаційно-туристична діяльність, рекреаційне середовище, каркас. На лекції обговорювалися питання рекреаційних кластерів, природний каркас екологічної безпеки території.

ОЗЕЛЕНЕННЯ

З метою відновлення екосистеми України та світу загалом, а також  розвитку екологічної свідомості, об'єднання українців,  шанобливого ставлення до природи долучилися до проєкту "Озеленення планети".
#Greening_of_the_Planet
#ОзелененняУкраїни
#ОзелененняПланети

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55