Конференції, семінари, круглі столи

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТІ ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ М.М.ДАРМАНСЬКОГО: організація освітнього процесу в умовах воєнного стану

19 грудня 2024 р. в залі засідань Хмельницької обласної державної адміністрації відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «ДЕВ’ЯТНАДЦЯТІ ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ М.М.ДАРМАНСЬКОГО: організація освітнього процесу в умовах воєнного стану».

Микола Миколайович Дарманський, заслужений працівник освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, доцент, почесний ректор Хмельницького гуманітарно-педагогічного інституту, більше сорока років життя віддав справі виховання, навчання підростаючого покоління та підготовці спеціалістів для освітянської галузі.

Із вітальним словом до учасників науково-практичної конференції звернулася в.о.ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, член-кореспондент НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор педагогічних наук, професор Інна Шоробура .

XIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Духовні витоки поділля: волонтери в історії краю»

22 березня 2024 року на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася XIV всеукраїнська науково-практична конференція «Духовні витоки Поділля: волонтери в історії краю».

Десятий рік триває війна. Українські воїни героїчно захищають територіальну цілісність і державний суверенітет нашої країни від російських окупантів. Напрям для цьогорічного наукового зібрання обрано невипадково: осмислення заходів щодо систематизації, популяризації та вдосконалення волонтерського руху вкрай важливе в час, коли ми відстоюємо нашу незалежність у жорстокій війні з країною-агресором.

Українська волонтерська спільнота відіграє важливу роль у підтримці захисників і захисниць суверенітету нашої держави. Волонтери допомагають українській армії, надаючи вкрай потрібне обладнання та захисне спорядження, автомобільну техніку, харчі, засоби зв’язку тощо.

Перелік студентських конференцій у 2024 році

Перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2024 році

На виконання листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 18.09.2023 № 21/08-1591 «Про формування Переліку міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учениху 2024 році» (далі–Перелік) доводимо до відома даний Перелік, який сформовано відповідно до пропозицій закладів вищоїосвіти, згідно з додатком.

Переглянути перелік

ХІІІ всекраїнська науково-практична конференція «Духовні витоки Поділля: Хмельниччина в умовах війни»

18 травня 2023 р. в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася ХІІІ всеукраїнська науково-практична конференція  «Духовні витоки Поділля: Хмельниччина в умовах війни».

З вітальним слово до учасників конференції звернулися:

– Шоробура Інна Михайлівна, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор

Вебінар "Профіль науковця та наукові ідентифікатори як запорука формування наукового авторитету"

Активне використання цифрових ідентифікаторів в науці вимагає від дослідників умінь заповнювати власні профілі на відповідних платформах та тримати їх в актуальному стані. Правильне налаштування цифрових наукових ідентифікаторів сприяє підвищенню авторитета автора, спрощенню публікаційних процесів, а також зростання рейтингу закладу освіти, у якому працює та здійснює дослідження науковець. Саме тому науковий відділ Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії організував та провів вебінар "Профіль науковця та наукові ідентифікатори як запорука формування наукового авторитету". Доповідач Олег Суховірський обґрунтував потребу у цифрових ідентифікаторах для науковця, описав особливості роботи ORCID та Google Scholar, надав покроковий алгоритм реєстрації та заповнення профілю дослідника у Web of Science.

Вебінар "Вибір наукового журналу для статті. Як не зганьбитися своїм списком публікацій"

Науковим відділом було організовано та проведено вебінар "Вибір наукового журналу для статті. Як не зганьбитися своїм списком публікацій". Олег Суховірський  розповів про тенденції посилення вимог до наукових статей, описав проблеми, котрі можуть виникати із наданням послуг з публікацій  консалтинговими агенціями, дав поради щодо вибору наукового журналу для оприлюднення статті.

Заходи до проведення Тижня науки

Натисніть "Докладніше", щоб переглянути перелік заходів до проведення Тижня науки  у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії у 2023 р. (15–19 травня)

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Студентська молодь у науці»

Шановні студенти та магістранти!

Запрошуємо Вас узяти участь у всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Студентська молодь у науці», яка відбудеться 16 травня 2023 р. (змішаний формат – очно/дистанційно із використанням платформи ZOOM). Початок роботи конференції об 11.00.

Join Zoom Meeting

Time: 16 May 2023 11:00 AM Kyiv

Meeting ID: 360 278 6245

Passcode: 12345

Підключитися до конференції Zoom

https://us05web.zoom.us/j/3602786245?pwd=SWVNbTNyZERxcHJFZnNmMDRveDRodz09

Переглянути Інформаційний лист

Акція «Поділись досвідом»

Наукове товариство студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених Хмельницької педагогічно-гуманітарної академії 

За ініціативи членів Наукового товариства 17 листопада 2022 р. на платформі Zoom в рамках акції «Поділись досвідом» пр оведено практичний семінар «Як написати курсову роботу?»

Під час доповіді Діана Юрик, заступник голови Наукового товариства академії, максимально доступно, якісно та вичерпно пояснили правила, закономірності та алгоритми написання наукових робіт, окреслила основні аспекти, на які варто звернути увагу студентам-початківцям, поділилась досвідом написання, наголосила на потребі дотримання академічної доброчесності та про наслідки нехтування нею, розповіла про допустимий обсяг робіт на різних спеціальностях, про особливості оформлення та написання того чи того розділу курсової роботи.

Члени Наукового товариства ХГПА вітають усіх з Міжнародним днем студента!

Члени Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених ХГПА вітають усіх з Міжнародним днем студента!

Щиро вітаємо студентську родину Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії з Міжнародним днем студента!

Студенти є найбільш прогресивним прошарком суспільства, авангардом української молоді. Від нашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

Наукове товариство ХГПА вітає усіх з Днем української писемності та мови

                  

Наукове товариство студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених ХГПА вітає усіх з  Днем української писемності та мови

Український народ має давню історію, він витворив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. Однак найголовнішою його ознакою, що дає йому право називатися нацією, є мова – його найбільша духовна цінність, його суть і основа буття.

Гостьова лекція «Цифрові ідентифікатори в науці»

В межах навчального курсу «Методологія наукових досліджень» (доцент Крищук Б.С.) у групах Філ-51а та Філ-52у доцентом Суховірським О.В. була проведена гостьова лекція на тему «Цифрові ідентифікатори в науці».

Студентів магістратури ознайомили із поняттями наукометричних баз та цифрових ідентифікаторів. Було розглянуто способи створення та використання ORCID ID, профілю у Google Академії та інші важливі для наукового пошуку питання.

Обласна учнівська наукова конференція «Молодіжна наукова ліга Хмельниччина: сучасний дискурс»

5 листопада 2022 р. на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася обласна учнівська наукова конференція «Молодіжна наукова ліга Хмельниччина: сучасний дискурс», метою якої є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді Хмельницької області, виховання любові до рідного краю, виявлення, розвиток обдарованих учнів, залучення їх до науково-дослідницької, наукової та пошукової діяльності, залучення підростаючого покоління до активної діяльності з вивчення історичної, культурної та духовної спадщини малої Батьківщини, розширення наукового інформаційного обміну між провідними фахівцями ЗВО та здобувачами освіти ЗЗСО області у різних галузях науки.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися:

Басюк Дарія, директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, доктор економічних наук, професор;

Засідання Наукового товариства

4 листопада 2022 року відбулося засідання членів Наукового товариства. У рамках роботи Наукового товариства обговорювались питання проведення акції «Поділись досвідом» та питання щодо роботи над створенням та редагуванням нового випуску газети «Науковий вісник». Студенти мали змогу висловити свої думки щодо розробки наступного випуску газети, зокрема її рубрик. Були запропоновані цікаві, креативні ідеї, які увійдуть до газети.

Засідання Наукового товариства студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

21 жовтня 2022 року відбулося засідання Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, на якому було окреслено нову стратегію дій, напрями розвитку та вдосконалення наукового потенціалу здобувачів освіти всіх спеціальностей та рівнів освіти ХГПА. Члени Наукового товариства провели засідання в режимі онлайн.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55