«ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ДАР УКРАЇНІ ВІД БОГА!» (до 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка)

11 березня 2024 року в рамках відзначення 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка з метою вшанування пам’яті, виховання любові та пошани до творчої спадщини поета, до рідної України, сприяння формуванню патріотизму студентів у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії спільно з Хмельницьким міським Товариством української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта» проведено літературно-музичну композицію «Тарас Шевченко – дар Україні від Бога!». Учасники та гості заходу вшанували видатного Українця, який своїм життям, своєю наскрізною українською вдачею, своїм безсмертним словом – є прикладом невтомного борця за волю, правду, мир та єднання.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів України внаслідок російської агресії.
З вітальним словом виступили ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура та голова Хмельницького міського товариства української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта», Хмельницького центру національно-патріотичного виховання дітей і молоді Зоя Діденко.

Під час заходу студенти читали вірші поетів світового значення про Шевченка, переглянули відео «Читаю Шевченка – у кожному слові сьогоднішні дні!», прослухали відому українську пісню «Шлях до Тараса» (виконує – Василь Зінкевич).

Проведення заходу засвідчило важливість пророчих слів Великого українця нині, коли наш народ дає чергову відсіч російському окупанту, виборює свободу та незалежність ціною крові наших воїнів.

Щиро дякуємо голові Хмельницького міського Товариства української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта» та Хмельницького центру національно-патріотичного виховання дітей і молоді Зої Олександрівні Діденко за співпрацю, виховання наших студентів.

Нехай Шевченкові ідеали завжди будуть нашим провідником у навчанні, розвитку та захисті Батьківщини, як наш внесок в успішне майбутнє незалежної європейської України.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55