Нарада кураторів академічних груп

Нараду кураторів академічних груп Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії проведено за участі ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни ШОРОБУРИ, проректора з міжнародної діяльності Марії ВОРНИК та методиста Олексія Радецького.
Адміністрація висловила щиру вдячність кураторам за їх безпосередню співпрацю та активну діяльність зі здобувачами вищої освіти. Основний акцент було зроблено на питаннях техніки безпеки у сучасних умовах, правилах безпеки та поведінки в академії та в гуртожитку, активізації виховної та волонтерської діяльності студентів та викладачів.

Однією з ключових тем обговорення була волонтерська діяльність, зокрема плетіння сіток для захисників України, а також участь у проєкті «Українська книга в укриттях Херсонщини», який передбачає збір книг для Херсону та проведення акції «Один студент – одна книжка для Херсона» та інші.
Ключовим питанням стало важливість профорієнтаційної роботи з молоддю, обговорили план заходів, спрямованих на допомогу здобувачам освіти у виборі майбутньої професії.
Нарада кураторів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії стала майданчиком для конструктивного діалогу та вироблення спільних рішень щодо актуальних питань сьогодення. Актив кураторів у цій зустрічі свідчить про їхню небайдужість до долі своїх підопічних та готовність до плідної співпраці з адміністрацією академії.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55