Засідання методичного семінару

7 жовтня 2009 року відбулося друге засідання методичного семінару на кафедрі дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, під час якого викладачі продовжували обговорювати базову програму розвитку дитини дошкільного віку “Я у Світі”. Темою для обговорення стала організація життєдіяльності дошкільників.
Доповідач О.В.Павлушкіна звернула увагу присутніх на основні форми прояву активності дошкільника, на результати повноцінного буття дитини та умови ефективності організації життєдіяльності дитини у дошкільному навчальному закладі, серед яких забезпечення емоційного комфорту, створення розвивального, предметно-ігрового та соціального середовища, інтеграція змісту освіти в різних видах діяльності дітей, професійна готовність педагога. Було відзначено, що показниками ефективності організації педагогом життєдіяльності дошкільників є їхня компетентність (по усіх сферах життєдіяльності).

Викладачі кафедри активно обговорювали зміст розповіді, зазначали, що цікаві підходи рекомендуються до організації сну, харчування дошкільників. Особливу увагу звернули на специфіку роботи педагогів-фахівців, на організацію занять з дітьми.

Одностайно викладачці відмітили еклектичність подачі матеріалів у програмі.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55