Початкова освіта та філологія

СПИСОК
зарахованих осіб
на спеціальність „Початкова освіта”
І ОКР „молодший спеціаліст” 
(денна форма навчання)

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

  1.  

Адамович

Лідія

Петрівна

  1.  

Атаманчук

Богдан

Олександрович

  1.  

Бабій

Аніта

Русланівна

  1.  

Бацуца

Богдана

Анатоліївна

  1.  

Бачок

Тетяна

Михайлівна

  1.  

Березюк

Надія

Сергіївна

  1.  

Бих

Анастасія

Володимирівна

  1.  

Білоусова

Катерина

Олексіївна

  1.  

Благун

Ярослава

Ігорівна

  1.  

Блажко

Анна

Євгенівна

  1.  

Боднар

Наталя

Володимирівна

  1.  

Бондар

Юлія

Олександрівна

  1.  

Буй

Анастасія

Василівна

  1.  

Бур’ян

Тетяна

Анатоліївна

  1.  

Варгата

Оксана

Олександрівна

  1.  

Возний

Сергій

 Антонович

  1.  

Гладун

Богдан

Юрійович

  1.  

Головачук

Дарія

Олександрівна

  1.  

Горда

Ірина

Анатоліївна

  1.  

Горіна

Мирослава

Юріївна

  1.  

Губар

Аліна

Василівна

  1.  

Десятник

Максим

Миколайович

  1.  

Дехтярук

Марина

 Олесівна

  1.  

Дикун

Мар’яна

Максимівна

  1.  

Длугашевська

Тетяна

Юріївна

  1.  

Довга

Юлія

Валеріївна

  1.  

Довгаль

Аліна

Ігорівна

  1.  

Дубинчак

Наталія

Володимирівна

  1.  

Дутчишин

Тетяна

Павлівна

  1.  

Жмурко

Людмила

Олександрівна

  1.  

Заєць

Ольга

Олександрівна

  1.  

Захарова

Анжеліка

Русланівна

  1.  

Іконов

Юрій

Петрович

  1.  

Іщук

Катерина

Станіславівна

  1.  

Кернична

Іванна

Іванівна

  1.  

Кіліхевич

Катерина

Михайлівна

  1.  

Коваль

Марія

Юріївна

  1.  

Кондратюк

Вікторія

Русланівна

  1.  

Королько

Олександра

Ігорівна

  1.  

Кріль

Тетяна

Костянтинівна

  1.  

Кухар

Анастасія

Романівна

  1.  

Кушнір

Діана

Анатоліївна

  1.  

Лебеденко

Марія

Василівна

  1.  

Левицька

Аліна

Русланівна

  1.  

Лизун

Юлія

Олегівна

  1.  

Лисенко

Владислав

Миколайович

  1.  

Луценко

Анастасія

Іванівна

  1.  

Мадич

Олександр

Сергійович

  1.  

Майданюк

Світлана

Василівна

  1.  

Маленчук

Ольга

Володимирівна

  1.  

Мельник

Тетяна

Сергіївна

  1.  

Мельник

Анна

 Михайлівна

  1.  

Мороз

Катерина

Олександрівна

  1.  

Мулишин

Ігор

Ігорович

  1.  

Наджога

Анастасія

Русланівна

  1.  

Наліжита

Діана

Валентинівна

  1.  

Олексинська

Вероніка 

Вікторівна

  1.  

Олешко

Ірина

Віталіївна

  1.  

Онопрійчук

Тамара

Сергіївна

  1.  

Опришко

Діана

Олександрівна

  1.  

Паламар

Руслана

Іванівна

  1.  

Пенкаль

Діана

Сергіївна

  1.  

Петрик

Марина

Валеріївна

  1.  

Петровська

Мирослава

Сергіївна

  1.  

Підвисоцька

Ніла

Володимирівна

  1.  

Підгорний

Владислав

Васильович

  1.  

Підопригора

Тетяна

Олексіївна

  1.  

Поліщук

Діана

Олександрівна

  1.  

Правдун

Мирослава

Вікторівна

  1.  

Прокопишена

Анна

Валентинівна

  1.  

Пудровська

Анастасія

Сергіївна

  1.  

Радецька

Наталія

Олександрівна

  1.  

Реуцька

Анастасія

Олександрівна

  1.  

Рівна

Яна

Олександрівна

  1.  

Романюк

Наталія

Русланівна

  1.  

Савчук

Ірина

Василівна

  1.  

Свідерська

Вікторія

Вікторівна

  1.  

Семенюк

Вікторія

Дмитрівна

  1.  

Сеник

Олена

Юріївна

  1.  

Сеник

 Оксана

Іванівна

  1.  

Сидорук

Юлія

Андріївна

  1.  

Соколова

Тетяна

Русланівна

  1.  

Спидинюк

Анастасія

Сергіївна

  1.  

Стасюк

Катерина

Миколаївна

  1.  

Степанюк

Любов

Іванівна

  1.  

Стопняк

Андрій

Вікторович

  1.  

Сусляк

Олена

Русланівна

  1.  

Тарасюк

Наталія

Вікторівна

  1.  

Ткалюк

Марина

Андріївна

  1.  

Ткач

Олександра

Володимирівна

  1.  

Ткач

Ванда

Русланівна

  1.  

Федорчук

Світлана

Андріївна

  1.  

Хіхловська

Олена

Сергіївна

  1.  

Храплива

Віта

Петрівна

  1.  

Черняк

Анна

Олександрівна

  1.  

Чорнобай

Катерина

Володимирівна

  1.  

Чубай

Вероніка

Вікторівна

  1.  

 Шараварська

Каріна

Володимирівна

  1.  

Шевцов

Володимир

Олександрович

  1.  

Юрчак

Андрій

Олегович

  1.  

Яблонська

Олена

Анатоліївна

  1.  

Якимчук

Ганна

Русланівна

  1.  

Якімова

Дарія

Олександрівна

  1.  

Яковлєва

Валерія

Юріївна

  1.  

Янова

Богдана

Едуардівна

  1.  

Кондратюк

Руслана

Юріївна

К

  1.  

Лиса

Анжеліка

Віталіївна

К

  1.  

Лунін

Віктор

Вікторович

К

  1.  

Мойсюдк

Ілона

Анатоліївна

К

  1.  

Омельченко

Юлія

Олегівна

К

  1.  

Пастушенко

Яна

Юріївна

К

  1.  

Ткачук

Ірина

Володимирівна

К

  1.  

Якимовська

Тетяна

Сергіївна

К

СПИСОК
зарахованих осіб
на спеціальність «Початкова  освіта»
І ОКР «молодший спеціаліст»
 денна форма навчання
вакантні місця (2 курс)
 
№ п/п
 
Прізвище, ім`я, по батькові
 
  1.  
Білецька
Наталія
Вікторівна
  1.  
Гайдай
Маріна
Вікторівна
  1.  
Щуплан
Сніжана
Броніславівна
© 2014 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55