Виховний захід на тему «Протидія торгівлі людьми в Україні»

19-20 листопада 2013 року групи ОМ-51 (куратор Моцна Т.А.) та ДО-51 (куратор Тафінцева В.Г.) провели відкритий виховний захід на тему «Протидія торгівлі людьми в Україні», який відбувся при підтримці президента благодійного фонду «Ксена» Устинової Оксани Анатоліївни.

На заході були присутні групи ОМ-61 (куратор Павлішена Л.В.), ДО-61 (Гринько В.І.) та ДО-71 (Алєшко В.Ф.), декан факультету дошкільної освіти Пісоцька Л.С.

Оксана Анатоліївна розповіла студентам, що проблема торгівлі людьми в сучасному розумінні постала наприкінці XX ст., зокрема після розпаду СРСР. Сукупність соціально-економічних умов, специфіка географічного положення призвели до того, що Україна перетворилася на країну-донора та країну-транзит «живого товару». Особливо загрозливих форм набула торгівля жінками та дітьми. В 2012 році було прийнято Закон про протидію торгівлі людьми в Україні, який визначає організаційно-правові засади протидії торгівлі людьми.

Для кращого розуміння і розкриття проблеми торгівлі людьми було переглянуто фільм «Небезпечна гра», в якому розглядались різні життєві ситуації внаслідок яких людина попадала в рабську незалежність. Студенти активно обговорювали кожну продемонстровану ситуацію, дискутували з питань її попередження та вирішення, грали гру «Рожеві окуляри», яка допомагає під час дискусії, роздумів дійти певного розв’язку для вирішення ситуації, в якій може опинитися людина.

Студенти груп висловлюють слова щирої подяки  президенту фонду Устиновій О.А. за надану можливість підвищити свій правовий рівень знань та інформаційну підготовку із зазначеної теми.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55