Засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи педагогічних вищих навчальних закладів

10-12 лютого 2014 року на базі Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи педагогічних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Західного  регіону України.

Відвідали засідання і представники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії: методист Брижак Петро Гнатович, проректор з педагогічної практики Машкіна Людмила Андріївна та начальник відділу педагогічної практики Казакова Наталія Вікторівна.

Відкрив засідання методичного об’єднання директор Дубенського коледжу Рівненського державного гуманітарного університету Бабак В.П., який привітав усіх учасників зібрання та презентував коледж. Заступником з навчально-виховної роботи Ніною Павлівною, керівниками практики закладу і базових шкіл було представлено інтегровану програму професійно-практичної підготовки майбутніх фахівців «Джерело». У виступах прозвучала інформація про діяльність таких центрів: консалтингового «Дошкільнятко», «Доброта», формування комунікативної компетентності, формування екологічної культури та здоров’язберігаючих компетенцій, інтеркультурності, життєстійкості особистості «Паросток», життєтворчості особистості, формування основ естетичної культури «Домінанта».

Голова методичного об’єднання педагогічних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Західного  регіону України Брижак П. Г. подякував за високий рівень підготовки та проведення засідання директору, заступнику з навчально-виробничої роботи та усім виступаючим, а також відзначив позитивні сторони програми «Джерело» та ефективні шляхи її реалізації. Він підкреслив духовну спрямованість програми. Духовність – це істина знань, добра і краси. Саме цим проникнутий зміст роботи усіх центрів, керівниками яких є не лише викладачі коледжу, а й учителів початкових класів.

У рамках методичного об’єднання відбулася виставка-презентація методичних матеріалів керівників різних видів педагогічної та соціально-педагогічної практики, а також студентських робіт.

Крім того учасники зібрання мали можливість відвідати Державний історико-культурний заповідник «Дубенський замок», де і побачили виховний проект календарного свята до Дня Стрітення.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55