Творчий звіт з хореографічної практики в школі

27 лютого 2014 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся звіт студентів 4, 6 курсів факультету мистецтв зі спеціальності «Хореографія»* за підсумками практики з хореографії у загальноосвітніх та позашкільних навчально-виховних закладах м. Хмельницького та Хмельницької області.

На заході були присутні проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна, начальник відділу педагогічної практики Н.В.Казакова, методист відділу педагогічної практики А.О.Кащук, викладач кафедри хореографії Г.Г.Матущак.

Керівник практики Г.Г.Матущак оголосила загальні результати практики, повідомила про особисті враження від перевірки студентів у школах м. Хмельницького та позитивні відгуки педагогічних працівників баз практики.

Студенти підготували виступи, у яких розкрили особливості формування та удосконалення педагогічних умінь і навичок в процесі хореографічної діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах; здійснення навчальної, виховної, методичної роботи практиканта; визначення рівня готовності до майбутньої професійної діяльності тощо.

До кожної доповіді студентами було підготовлено мультимедійну презентацію із фрагментами залікових занять.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55