Тиждень першокурсника

З 10 по 14 листопада в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії проходив тиждень першокурсника.

Першого дня студенти першого курсу презентували виставку власних творчих робіт: картини, вишивки, вироби з бісеру тощо.  Також відбувся  звіт гуртків та клубів за інтересами, що функціонують в академії. Завершився перший день тижня першокурсника постановкою п’єси  Т.Г Шевченка «Назар Стодоля», яку підготувала театральна студія «FORTUNA».

   У вівторок на святі «Я – першокурсник» студенти презентували свої групи. Презентації груп були надзвичайно емоційними та цікавими. Ведучими були голови студентських рад факультетів Савчук Анастасія та Камінський Павло. Кожна академічна група студентів першого курсу отримала солодкий подарунок від студентського профкому.  

В рамках тижня першокурсника пройшов фінал конкурсу «Україна у світі.  Світ в  Україні». Турнір проводився  серед студентів  першого курсу академії. Кожною академічною групою студентів  першого курсу були обрані 5 учасників, які утворили команду. Потім команди змагалися за перше місце-переможця серед команд першого курсу на своєму факультеті. У фінал конкурсу вийшли групи Філ-11, ММ-11 та ДО-11. Перемогу здобула команда групи Філ-11. Переможців та учасників змагання відзначив подарунками профком студентів ХГПА.

Надзвичайно гарний, патріотичний захід присвячений Міжнародному дню  студента «Студентство – нація гідних», підготувала первинна профспілкова організація студентів ХГПА.  

 Тиждень  першокурсника завершився благодійним концертом «Серце на долоні», який підготувала кафедра хореографії. Зібрані кошти пішли на допомогу постраждалим в зоні АТО військовим з Хмельниччини.

Організували тиждень першокурсника виховний відділ та студентська рада ХГПА. Спонсором виступила первинна профспілкова організація студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

 

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55