Музично-публіцистичне дійство "Нація Гідності і Свободи"

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулося музично-публіцистичне дійство «Нація Гідності і Свободи», в якому взяли участь голова обласної ради Іван Ярославович Гончар, перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Сергійович Симчишин та перший заступник голови обласної ради Віктор Романович Адамський.

«Сьогодні ми вперше відзначаємо це свято. Відзначаємо з великою надією на торжество Істини, Правди, Мудрості!

Ми бачимо біль і мужність, соціальну зрілість, якими просякнуті душі молодих людей, тих, хто на сцені і на екрані. Байдужих серед нас немає.  Тому постійно думаємо: чим допомогти захисникам нашої держави, чим допомогти воїнам АТО?

І у стінах нашої академії народжуються вірші, композиції, пісні, пишуться листи на фронт, організовуються благодійні концерти, збираються кошти на продукти, одяг, бронежилети, на ліки... 

І це єднає нас, бо тільки у єдності, мудрості і мужності ми можемо перемогти ворога», – зазначила у своєму виступі доктор педагогічних наук, професор, депутат Хмельницької обласної ради, ректор академії  Шоробура Інна Михайлівна.

Перша частина заходу була присвячена буремним подіям на Майдані та народженню Революції гідності.  

        Другу частину дійства присвячену Дню Гідності та Свободи з  програмою  «Моя земля – моя любов» представив ансамбль пісні і танцю «Співуче джерело», керівниками якого є: художній керівник та головний диригент – Заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри Цмур І.І., керівник оркестру – Заслужений артист України, доцент кафедри Дорофеєв О.І., балетмейстер-постановник – старший викладач кафедри хореографії Попик О.П..

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55