КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

13 жовтня в актовому залі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України.

 Зі святом привітала, а також відзначила грамотами викладачів і студентів академії доктор педагогічних наук, професор, депутат Хмельницької обласної ради, ректор академії  Шоробура Інна Михайлівна. 

На концерті були присутні курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Вони ж подарували усім присутнім прекрасні номери художньої самодіяльності.

З Днем захисника України вітали вихованці школи бойового гопака під керівництвом викладача ХГПА Куця Івана Олексійовича, а також творчі колективи  Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

На заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять людей, які воювали за мир, які віддали своє життя в ім’я світлого майбутнього України.

 День захисника України – це свято, яке єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ наших предків.

Тож бажаємо нашим Захисникам міцного здоров’я, щастя і кохання, миру і спокою, благополуччя та впевненості!

Слава Україні! Героям Слава!

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55