Участь студентів ХГПА у міському студентському фестивалі

Студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії взяли участь у мистецькому фестивалі присвяченому Міжнародному дню студента. Його організаторами стали управління молоді та спорту міської ради та управління молоді та спорту обласної державної адміністрації. Фестиваль проходив в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Михайла Старицького. Участь у студентському фестивалі взяла молодь із 7 вищих навчальних закладів міста.

Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію на фестивалі представляли: Антошков Віталій, студент 7 курсу факультету мистецтв, лауреат Всеукраїнських конкурсів та фестивалів; студенти 1 курсу факультету мистецтв, спеціальність «Хореографія»; Кіс Інна, студентка 4 курсу факультету початкової освіти та філології, лауреат Всеукраїнських фестивалів. 

Студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії гідно представили свій навчальний заклад на фестивалі, що й відмітили організатори в статті на сайті Хмельницької міської ради: – «Глибоким духовним змістом вразила ніжна та лірична хореографічна композиція «Мама» у виконанні студентів педагогічної академії». 

Усіх учасників відзначили подарунками, а навчальний заклад грамотою за співпрацю в організації заходів з молодіжної політики та активну участь у міському студентському фестивалі.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55