Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії – 95 років!

У рамках заходів, присвячених 95-річчю Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, яке відзначатиметься в 2016 році, 3 грудня 2015 року в актовій залі відбулися урочистості з нагоди 15-річчя створення гуманітарно-педагогічної академії як закладу 3-4 рівня акредитації.

 29 листопада 2000 року Кабінет Міністрів України Постановою за №1759 на базі педагогічного коледжу утворив Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут – перший в Україні комунальний вищий навчальний заклад 3 рівня акредитації.

З особливою теплотою вшанували родину фундатора нашої академії,  мудрого управлінця, талановитого педагога та реформатора освіти на Поділлі, першого ректора Миколи Миколайовича Дарманського.

З вітальним словом виступила ректор академії, доктор педагогічних наук, професор Інна Михайлівна Шоробура, яка  розповіла про успіхи академії за період своєї ректорської каденції. Вона вручила грамоти завідувачам кафедр та циклових комісій ХГПА.

До слова був запрошений доктор педагогічних наук, професор Віктор Євгенович Берека, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії 2004-2009 рр. 

У   залі були  присутні представники першого випуску Хмельницького гуманітарно-педагогічного коледжу та гуманітарно-педагогічного інституту. Випускник Лакей Андрій з донькою, студенткою першого курсу ХГПА, вітали усіх присутніх піснею.

Тож вітаємо нашу дорогу академію з її першим 15-літтям!  Віват, АКАДЕМІЄ!!!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55