Тиждень першокурсника - 2016

З 14 по 18 листопада в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії проходив тиждень першокурсника.

Розпочався Тиждень зі звіту гуртків та клубів за інтересами, які діють в академії. Студенти першого курсу мали гарну нагоду ознайомитися з гуртковою та клубною роботою начального закладу та обрати для себе творчий, науковий гурток. Також 14 листопада першокурсники презентували виставку власних творчих робіт та досягнень.

У вівторок на святі «Я – першокурсник» студенти презентували свої групи. З вітальним словом виступила доктор педагогічних наук, професор, ректор академії Шоробура Інна Михайлівна.

Презентації груп були надзвичайно креативними та цікавими. В цьому році до презентацій груп активно долучились громадські куратори. Ведучим заходу був голова студентської ради академії Залуцький Віктор. Кожна академічна група студентів першого курсу отримала солодкі подарунки від студентського профкому, які вручала голова профкому студентів Сівак Наталія Антонівна.

16 листопада першокурсники організували благодійну ярмарку. Виручені кошти будуть направлені на підтримку Хмельницького міського товариства молодих інвалідів.

17 листопада студентська молодь відзначала Міжнародний день студента. Студентською радою факультету мистецтв був організований та проведений святковий концерт. Зі святом усіх привітали кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародних зв’язків Слюзко Валентина Іванівна та кандидат педагогічних наук, доцент, голова первинної профспілкової організації студентів Сівак Наталія Антонівна. Активістів студентського самоврядування було відзначено грамотами та преміями.

Тиждень першокурсника завершився святковою дискотекою.                          

Організували тиждень першокурсника виховний відділ та студентська рада ХГПА. Спонсором виступила первинна профспілкова організація студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55