Участь студентів ХГПА у міському студентському фестивалі «Student Stars»

Студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії взяли участь у мистецькому фестивалі присвяченому Міжнародному дню студента. Його організаторами стали управління молоді та спорту  Хмельницької обласної державної адміністрації та управління молоді та спорту Хмельницької міської ради. Фестиваль проходив в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Михайла Старицького. Участь у студентському фестивалі взяла молодь із  вищих навчальних закладів міста.

Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію на фестивалі представляли: Кукурудза Катерина – слухачка магістратури факультету дошкільної освіти, солістка народного аматорського колективу факультету дошкільної освіти «Подільські музики». Керівник Софія Пазій; Манькевич Артем – студент факультету мистецтв; Кіс Інна – студентка факультету початкової освіти та філології, солістка народного естрадно-хорового колективу факультету початкової освіти та філології «Проскурівський модерн». Керівник Людмила Будім; Ансамбль сучасного танцю ХГПА. Керівник Сергій Сандульський;

Студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії гідно представили навчальний заклад на фестивалі: Манькевич Артем був нагороджений грамотою за І місце у номінації «Інструментальна музика»; Кукурудза Катерина – нагороджена грамотою за ІІІ місце у номінації «Вокал» та ансамбль сучасного танцю ХГПА нагороджений грамотою за ІІІ місце у номінації «Хореографія».

Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію відзначили подякою за активну участь  у   фестивалі студентської творчості «Student Stars».

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55