АРТ-СТУД-ФЕСТ – 2016

17 листопада студенти академії прийняли участь у фіналі шоу-проекту «Арт-студ-фест», що проходив з ініціативи Управління культури і туризму Хмельницької міської ради. Всі учасники, які пройшли відбірковий тур в стінах свого навчального закладу та перемогли за результатами голосування на ресурсі ютуб, представили свою творчість на розсуд комісії шоу-проекту. Всі конкурсанти-представники  від Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії посіли перші місця у трьох номінаціях і нагороджені грамотами.

Також гостями шоу-проекту стали студенти факультету мистецтв Артем Манькевич, який подарував усім присутнім життєрадісну композицію Фарелла Вільямса “Happy” та Олександр Тихончук, який представив свою першу персональну виставку картин.

Факультет початкової освіти та філології представляла студентка групи Філ-12у Аліна Баліцька, яка посіла 1 місце в номінації «Театральне мистецтво та оригінальний жанр».

Від імені факультету дошкільної освіти виступив народний аматорський колектив «Подільські музики» (керівник – Софія Володимирівна Пазій), посівши 1 місце в номінації «Музичне мистецтво».

Факультет мистецтв представляли Валентина та Юлія Декалюк, які зайняли 1 місце в номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

Щиро вітаємо з заслуженою перемогою та бажаємо подальших творчих злетів.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55