Загальні збори кураторів академічних груп

24 листопада відбулись загальні збори кураторів академічних груп Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. 

Директор інституту кураторства Павлушкіна Олена Василівна у своєму виступі представила увазі всіх присутніх методичні рекомендації з проведення виховної роботи в академічних групах протягом другого семестру 2016-2017 навчального року. Переглянути електронний варіант рекомендацій можна в розділі «Інститут кураторства» або тут. 

Соціальний педагог Птащук Ірина Василівна звернулась до кураторів академічних груп з детальною інформацією щодо заповнення соціальних паспортів груп. Завантажити бланк соціального паспорту можна тут.

Під час зборів кураторів груп також ознайомлено з програмою «Подвійний диплом» (в межах дії Угоди про співпрацю між Хмельницькою гуманітарно-педагогічної академією та Поморською академією у м. Слупськ у Польщі) та умовами Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт на тему «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді», який проводиться Міністерством культури України та Посольством Литовської Республіки в Україні.

З заключним словом до кураторів груп звернулася проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародних зв’язків Слюзко Валентина Іванівна.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55