Творчий звіт з педагогічної практики

16 лютого 2010 р. у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся творчий звіт студентів 51 групи відділення образотворчого мистецтва за результатами педагогічної практики з образотворчого мистецтва в дошкільних навчальних закладах, що проходила з 18 січня - 31 січня 2010 р. у м.Хмельницькому.

На заході були присутні: проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна, декан факультету мистецтв О.І.Попик, начальник відділу педагогічної практики Н.В.Казакова, методист відділу педагогічної практики А.О.Кащук, керівник педагогічної практики Дутчак І.І., викладачі образотворчого мистецтва, студенти 4 курсу образотворчого відділення факультету мистецтв.

Проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна у вступній частині зазначила належну підготовку та рівень здобутих професійних знань, умінь і навичок студентів, їх старанність, творчий підхід у педагогічній діяльності; озвучила позитивні відгуки завідуючих та мистецтвознавців (керівників практики) ДНЗ м.Хмельницького про роботу практикантів.


Виставка дитячих робіт

Оскільки даний вид практики проводився вперше, керівником педагогічної практики Дутчак І.І. вказала на основні здобутки, позитиви та недоліки в її організації та проведенні. Було оголошено загальні результати практики з образотворчого мистецтва у ДНЗ, оцінки та відзначено найвдаліші комплекти звітної документації.


Звіт студентів 51 групи образотворчого мистецтва факультету мистецтв, які проходили практику у ДНЗ № 30 «Журавлик»

Основними базами практики були такі дошкільні навчальні заклади м. Хмельницького: ДНЗ №23 «Вогник», ДНЗ №30 «Журавлик», ДНЗ №37 «Незабудка», ДНЗ №47 «Дзвіночок», ДНЗ №48 «Червона квіточка». Студенти за допомогою мультимедійних презентацій представляли окремо кожен ДНЗ, у якому проходили педагогічну практику. Детально зазначали форми занять, види діяльності з дітьми дошкільного віку (різних вікових груп). Доповідь супроводжували показом підбірки фотознімків. Також було влаштовано виставку дитячих і студентських творчих робіт.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55