Оголошується студентський конкурс "Я – вожатий!"

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ
ПН-31-36, МП-31, ОМ-51, ХМ-51!

Оголошується студентський конкурс «Я – вожатий!»

Конкурс проводиться за ініціативою відділу педагогічної практики Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Мета конкурсу

- виявлення найбільш активної талановитої студентської молоді для залучення її до оздоровчої, культурно-виховної та просвітницької роботи з дітьми і підлітками в літніх дитячих оздоровчих таборах;

- виявлення і накопичення студентських ініціатив для розробки нових підходів у плані, культурно-виховної та просвітницької роботи в літніх дитячих оздоровчих таборах.

Умови участі в конкурсі:

2.1. Участь у конкурсі «Я – вожатий!» може взяти студент, не молодший 18 років.

2.1. Для участі в конкурсі «Я – вожатий !» необхідно до 15-го квітня 2010 року (включно) надати у відділ педагогічної практики наступні матеріали:

1) заявку за заданою формою (додаток А);

2) план заходів, що пропонуються конкурсантом для проведення в загоні впродовж 20 днів (середній термін зміни) та рекомендації щодо їх проведення;

3) сценарій одного оригінального загальнотабірного заходу;

4) сценарій одного із заходів, що запропоновані у плані конкурсанта для проведення в загоні, найбільш цікавого з його точки зору;

5) твір за темою «Я – вожатий!», що віддзеркалює бачення конкурсанта себе у ролі вожатого;

6) перелік можливих «позаштатних» ситуацій («заходів поза закону»), що можуть бути створені дітьми і підлітками в таборі, та відповідних дій конкурсанта при їх виникненні.

2.2. Конкурсні матеріали можуть бути подані українською мовою.

2.3. Заявка на участь і всі конкурсні матеріали оформити за вказаними правилами (додаток Б) у надрукованому вигляді у відділ педагогічної практики до 15 квітня 2010 р.

Переможцям конкурсу буде надана можливість попрацювати вожатими у МДЦ «Артек», ДЦ «Молода гвардія», літніх дитячих оздоровчих таборах на території Криму, Одеси, Київської області влітку 2010 року.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55