Сучасні особистісно орієнтовані середовища і технології навчання: теорія і практика

У м.Хмельницькому 27-29 квітня відбулася всеукраїнська науково-практична конференція “Сучасні особистісно орієнтовані середовища і технології навчання: теорія і практика”, котра присвячена 25-ій річниці шкільної інформатики. Одним із співорганізаторів виступила Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія

На пленарному засіданні до учасників конференції з привітальним словом звернулися заступник голови обласної адміністрації Гаврішко Вадим Дмитрович, заступник міського голови Байдич Віктор Григорович, начальник відділу внутрішньої політики виконавчого апарату обласної ради Савченко Валентин Олексійович, завідувач сектором інформаційних технологій та комп'ютеризації міністерства освіти та науки України Гладков Олексій Васильович.

На пленарному засіданні виступила ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор Шоробура Інна Михайлівна, яка доповіла про стан викладання інформатичних дисциплін у академії, про проблеми та перспективи процесу інформатизації у цьому закладі та загалом у освітніх установах.


Співорганізатори конференції – керівництво Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Перший віце-президент НАПН України, директор Інституту педагогіки НАПН України, дійсний член НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Мадзігон Василь Миколайович зосередився на аналізі ключових проблем інформатизації освіти і запропонував подальше реформування освіти визначати на основі філософських поглядів, які формулу суспільного розвитку виводять на базі триєдиного підходу до освіти, науки і технології, а інформатику вважають зв'язуючим цих складових.


Мадзігон Василь Миколайович

Директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, член-кореспондент НАПН України, доктор технічних наук, професор Биков Валерій Юхимович доповів про особливості відкритої освіти в єдиному інформаційному освітньому просторі.


Ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії І.М.Шоробура та завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України В.Г.Редько

Велику увагу учасників привернув комп’ютерний стенд фірми “Комплексні рішення”, який базувався на програмних продуктах Adobe Systems для навчання.


Електронний стенд дистанційного навчання (“Комлексні рішення та Adobe Systems)

Наступного дня після проведення відкритих уроків у НВК №2, їх обговорення відбулися секційні засідання та майстер класи.


Учасники секційних засідань


Обговорення відкритих уроків. Спільно працюють науковці, методисти, керівники шкіл, учителі та викладачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії


Жваве обговорення біля розкладок дидактичних електронних матеріалів та комп’ютерних програм


Майстер-клас Віктора Жукова (Adobe Systems)

Докладний звіт про конференцію та аналіз наукових результатів буде опублікований трохи згодом.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55