ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗУ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

23 листопада 2017 року в рамках тижня кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулось засідання круглого столу з міжнародною участю «Тенденції розвитку вищої освіти в Європейському Союзі: реалії та перспективи». Організаторами заходу виступили кандидат педагогічних наук, доцент, Біницька К. М. та викладач кафедри педагогіки Рашина І. О.

З вітальним словом виступили проректор з гуманітарної освіти, виховної роботи та міжнародних зав’язків, кандидат педагогічних наук, доцент Слюзко В.І. і проректор на наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Галус О. М.

З виступом про волонтерські програми міжнародного значення виступила волонтер корпусу «Миру» Ешлі Олет.

Власним досвідом навчання в Республіці Польща поділилась кандидат теологічних наук, старший викладач кафедри слов’янської філології Хмельницького національного університету Сашко І.С.

Про особливості проходження практики в Республіці Польща розповіла слухачка магістратури Прісняк Марія.

З доповідями про навчання в країнах Європейського Союзу виступили студенти 5 курсу факультету початкової освіти і філології Кіфлюк Вікторія і Бих Анастасія.

По завершенню роботи круглого столу Біницька К.М. разом з усіма присутніми провела інтерактивне обговорення систему освіти в Європейському Союзі

За результатами Всеукраїнського круглого столу з міжнародною участю видано електронний збірник тез.

 

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55