Сольні виступи магістрів

Кожного року наприкінці осені кафедра теорії та методики музичного мистецтва проводить сольні концерти випускників магістратури. Інструменталісти й вокалісти мають змогу показати свою майстерність і професіоналізм у виконанні музичних творів.

23 листопада в актовій залі ХГПА відбулося два яскравих виступи випускників магістратури.

Відкрила концерт слухачка магістратури факультету мистецтв талановита піаністка Олеся Новосядлова (клас викладача канд. пед. наук, доцента О.О. Морозової )

У програмі звучали твори українських і зарубіжних композиторів-класиків. Серед них: Н. Нижанківський, Л. В. Бетховен, Й. Брамс, Ф. Шопен, Й. Новаковський.

Вдалим завершенням сольного виступу Олесі Новосядлової було виконання твору сучасного композитора Ю. Маєвського для двох фортепіано «Фантазія на теми пісень Гершвіна». Партію другого фортепіано майстерно виконала викладач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Л. Циганюк.

Другою на концерті виступила випускниця вокального відділу Наталія Бухтенко (клас викладача канд. пед. наук, доцента Г. В. Яківчук, концертмейстер – викладач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Г. І. Сікора).

Виконання «Арії Снігуроньки» з однойменної опери М. Римського-Корсакова, лірично-драматичного твору «Ой не світи, місяченьку» в обробці М. Лисенка, патріотичних пісенних творів «І серцем лину» та «Україна – матінко моя» на музику відомого подільського композитора М. Балеми нікого не залишили байдужим.

Магістрантка показала майстерність у різних манерах подачі музичного матеріалу (академічному, народному, сучасному), що свідчить про її вельми високий професійний рівень.

Цікавим сюрпризом був виступ Наталії Бухтенко з донечкою, яка вже є лауреатом і дипломантом усеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Ми дякуємо випускникам за незабутні враження та бажаємо подальших творчих і професійних успіхів!

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55