Всебічний розвиток особистості дитини в умовах сучасної початкової школи

14 травня у актовій залі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії успішно пройшла студентська науково-практична конференція на тему "Всебічний розвиток особистості дитини в умовах сучасної початкової школи" за результатами переддипломної педагогічної практики студентів 6 курсу факультету початкового навчання. У ролі організаторів конференції виступили відділ педагогічної практики та старости з практики 61-64 груп факультету початкового навчання.

Студенти дуже відповідально підійшли до проведення конференції, про що свідчать злагоджена робота членів оргкомітету щодо організації заходу та ґрунтовна підготовка виступів.

Звітна конференція розпочалась з вітального слова проректора з педагогічної практики, кандидата педагогічних наук, доцента Людмили Андріївни Машкіної, яка повідомила про загальні підсумки педагогічної практики та результати анкетування, проведеного серед студентів.

Основна частина конференції була відведена для доповідей студентів 61-64 груп факультету початкового навчання з питань використання інноваційних технологій у навчально-виховній роботі для всебічного розвитку молодших школярів:

Співпраця сім’ї та школи як важлива умова всебічного розвитку молодших школярів (Гладовська Юлія, студентка 61 групи факультету початкового навчання).

Зміст програми "Крок за кроком" та особливості її реалізації в умовах початкової школи (Нестор Оксана, студентка 61 групи факультету початкового навчання).

Специфіка роботи вчителя початкових класів з різними категоріями дітей. (Осадчук Олена, студентка 64 групи факультету початкового навчання, Дубецька Юлія, студентка 63 групи факультету початкового навчання).

Шляхи підготовки майбутніх вчителів початкових класів в контексті формування гармонійної особистості учнів. (Сумрій Лариса, студентка 62 групи факультету початкового навчання).

Під час проходження переддипломної педагогічної практики Назарова Юлія та Рафаєнко Катерина (студентки 64 групи факультету початкового навчання) мали нагоду взяти участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Педагогіка". Тому студентки підготували декілька слів про враження від олімпіади та продемонстрували аудиторії лялькову виставу "Мамам та татам".Крім того, студентами були представлені відео фрагменти уроків з використанням інтерактивних технологій.


Також була оформлена виставка новинок у науково-методичній літературі, в якій висвітлено проблему використання інноваційних технологій в початковій школі з метою забезпечення всебічного розвитку особистості дитини.


Заключне слово було надане начальнику відділу педагогічної практики, кандидату педагогічних наук, доценту Наталії Вікторівні Казаковій, яка висловила подяку усім студентам за плідну співпрацю та побажала подальших успіхів у педагогічній діяльності і творчого зросту.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55