Семінар на кафедрі природничо-математичних дисциплін

На кафедрі природничо-математичних дисциплін був проведений науково-практичний семінар «Дидактичні аспекти використання інформаційно-комунікаційних технологій в процесі підготовки майбутніх педагогів». На якому обговорювалися шляхи інформатизації навчального процесу в академії, надавалися рекомендації щодо застосування засобів ІКТ під час контролю та оцінювання рівня навчальних досягнень студентів, вивчення математики, інформатики, фізики та астрономії.

Завідуюча кафедри Г. В. Вишинська окреслила сучасні погляди на проблеми формування окремих компетентностей та розповіла про систематичну роботу членів кафедри щодо дослідження особливостей формування математичної та інформатичної компетентностей.

Ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії професор І. М. Шоробура розкрила перспективи розвитку вищого навчального закладу та подякувала учасникам семінару за плідну та творчу роботу.

Власний досвід, науковий та методичний доробок у своїх доповідях представили викладачі кафедри В. М. Барановська, С. А. Стократний, О. В. Суховірський, Т. М. Шупер.

 

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55