НАВЧАННЯ ДЛЯ ЖІНОК-ЛІДЕРІВ, ЯКІ ПРАГНУТЬ БУДУВАТИ ВЛАСНУ КАР'ЄРУ

20 грудня 2017р. викладачі ХГПА Чорна Н.В. та Поляновська О.Р. відвідали навчальний курс для жінок-лідерів,  які прагнуть будувати власну кар'єру. Тренінг відбувся за фінансування Фонду розвитку ефективного врядування Великої Британії.

Жінки-лідери в Україні все ще стикаються із оточенням, яке характеризується потужними гендерними стереотипами та сприйняттям ролі жінки, що не відповідає вимогам часу та суспільства.

В рамках програми НДІ реалізовується діяльність, спрямована на підвищення рівня залучення жінок до процесів прийняття рішень та розвитку лідерських якостей. Програма фокусується на декількох ключових напрямках, у тому числі: проведення тренінгів з підвищення власних навичок для жінок-лідерок, навчання місцевих лідерів з питань ґендеру, підвищення громадського розуміння переваг жінок-лідерок.

У навчальному курсі прийняли участь та здобули корисні знання, стосовно розвитку власних лідерських якостей, 20 представниць міста Хмельницького та області. Це жінки-лідери, які прагнуть будувати власну кар'єру.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55