Шкільний вчитель нового покоління!

21-27 січня 2018 року викладачі кафедри іноземних мов Аніщенко І. М., Гуменюк А. М., Рибачук Ю. Л. та Северіна Т. М. стали учасниками школи професійної майстерності, організованої Британською Радою та МОН України у рамках спільного проекту “Шкільний вчитель нового покоління”.

Робота була організована за двома напрямками: семінари для викладачів методики ВНЗ та тренінги для вчителів ЗОШ (менторів).

Тематика семінарів для викладачів ВНЗ передбачала ознайомлення з принципами розробки навчальних матеріалів відповідно до експериментальної програми з курсу “Методика навчання англійської мови”.

Тематика тренінгів для вчителів-менторів передбачала активне та різнопланове опрацювання таких питань, як усвідомлення процесів учіння та навчання, комунікативний підхід до навчання англійської мови як життєво необхідного навику 21 століття.

Участь у  школі професійної майстерності дала змогу ознайомитися зі специфікою застосування нових підходів у процесі підготовки вчителя іноземних мов та оволодіти найновішими практиками викладання англійської мови.

 

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55