Творчий звіт студентів 6 курсу факультету мистецтв за результатами музейної практики

15 вересня 2010 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся творчий звіт студентів 6 курсу факультету мистецтв зі спеціальності "Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво" за результатами музейної практики.

На звіті були присутні проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна, декан факультету мистецтв О.І.Попик, працівники відділу педагогічної практики Н.В.Казакова, А.О.Кащук, викладачі кафедри теорії і методики мистецтв І.І.Дутчак, О.С.Підгурський, К.Г.Кравчук, О.М.Мозолюк.

На творчому звіті студенти представили результати музейної практики, метою якої є вивчення основ музеєзнавства (музейної справи), структури й форм роботи художніх відділів музею, а також принципи й правила художнього (дизайнерського) оформлення виставок й експозицій. Студенти цей вид практики проходили протягом трьох тижнів з 22 червня по 12 липня 2010 р. у таких музеях України:
- у Хмельницькому обласному художньому музеї;
- Львівському Національному музеї імені Андрея Шептицького;

Студенти групи 61-ОМ у Львівському Національному музеї імені Андрея Шептицького

- Львівській національній картинній галереї;
- Львівському історичному музеї;
- Вінницькому обласному художньому музеї;
- Національному художньому музеї України;
- Чернівецький обласному художньому музеї.


Студенти групи 61-ОМ у Чернівецькому обласному художньому музеї

Виступи студентів супроводжувались показом слайдів із основними тезами та фотоматеріалами, що свідчить про ретельну, ґрунтовну їх підготовку до звіту. Керівники музейної практики І.І.Дутчак, О.С.Підгурський високо оцінили звітну документацію студентів. Викладачі відмітили, що у ході практики студенти усвідомили роль музеїв у науковому й культурному житті суспільства, ознайомилися із кращими експонатами в області мистецтв і дизайну, вивчили основи науково-методичної роботи в музеї.


Творчий звіт студентів групи 61-ОМ за підсумками музейної практики


Керівник практики І.І.Дутчак зі студентами групи 61-ОМ

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55