Свято 1-го вересня

1 вересня Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія традиційно відчинила свої двері першокурсникам, які поповнили велику студентську сім'ю закладу. Внутрішній двір академії був заповнений студентами, батьками, почесними гостями та науково-педагогічними працівниками.

Урочисті збори з нагоди Дня Знань відкрила ректор академії, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член академії педагогічних і соціальних наук (Росія) Інна Михайлівна Шоробура. З вітальним словом до присутніх звернувся голова Хмельницької обласної ради І.В.Гладуняк та начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Очеретянко В.І.

Викладачі академії отримали почесні грамоти та цінні подарунки від Хмельницької обласної ради.

За традицією в цей день кращі студенти академії поклали квіти до меморіальної дошки фундатора Хмельницького гуманітарно-педагогічного інституту М.М.Дарманського.

Голова студентської ради академії Войтова Людмила разом зі старшокурсниками привітали юне поповнення, та урочисто вручили символічний Ключ та Залікову книжку. Своєрідною посвятою в студенти стало для першокурсників отримали студентських квитків. В подарунок для всіх звучали прекрасні українські пісні у виконанні студентів академії.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55