Звітна конференція за результатами проходження пропедевтичної практики групи ПО-21б факультету початкової освіти та філології

27 березня 2018 року студентами групи ПО- 21б факультету початкової освіти та філології зі спеціальності Початкова освіта спільно із слухачами магістратури , студентами групи МПО-71 та під керівництвом Казакової Н.В., Сівак Н.А., організовано та проведено звіт за результатами пропедевтичної практики , яка тривала протягом тижня   (09 березня – 15 березня 2018 р.). На захисті практики були присутні керівники практики Сівак Н. А. та Казакова Н.В., студентки групи МПО-71 Лавренюк Світлана, Михайленко Алла, Тригуба Марина, Баскакіна Дар’я.

Ведучі творчого звіту – студентки Клімчук Юлія та Черепанинець Євгенія– визначили мету і завдання практики, показали географію баз практики, де перебували студенти. Конференція проходила у вигляді педагогічної ради, де були продемонстровані найкращі  результати виконаної роботи.

Зокрема були висвітлені актуальні на сьогодні проблеми, а саме:

  1. Педагогічні умови формування працелюбності у розумово відсталих школярів у процесі позакласної роботи – Радіонова Даниїла.
  2. Співпраця класного керівника та вихователя ГПД у розвитку інтелектуальних здібностей учнів молодших класів – Карімова Ірина.
  3. Особливості облаштування класів для навчально-виховної роботи з дітьми з особливими потребами – Крошна Катерина та Смірнова Тетяна.
  4. Організація рухового режиму учнів початкових класів на уроці та в позаурочний час – Подвисоцька Діана та Шнира Тетяна.
  5. Роль самостійної роботи в урочний час у розвитку інтелектуальних здібностей в учнів молодшої школи – Комар Вікторія.
  6. Спрямованість пізнавальниї інтересів молодшого школяра – Ковальчук Анна та Гончарук Валентина.
  7. Організація навчально-виховного процесу в межах програми «Інтелект школи» – Вітко Юлія та Коваль Яна.

По закінченню розгляду питань з пропедевтичної практики було надано слово керівникам практики Сівак Н. А. та Казаковій Н.В.

Загалом практика, це великий досвід для студента, адже саме на ній майбутній педагог може дізнатись багато нового про професію, про різні методики навчання дітей,  як звичайних так і дітей з особливими потребами.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55