Теоретико - методичні аспекти мистецької освіти: інноваційні та традиційні підходи до викладання мистецьких дисциплін

4 травня 2018 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася студентська науково-практична конференція

«Теоретико - методичні аспекти мистецької освіти:

інноваційні  та традиційні підходи до викладання мистецьких дисциплін»

Студенти 51, 61 групи та слухачі магістратури спеціальності «Музичне мистецтво» обговорили питання присвячені актуальним проблемам музичного виховання і  навчання учнів загальноосвітніх шкіл, а також різним аспектам теорії й практики мистецької освіти.

З привітанням до учасників конференції виступила завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, кандидат педагогічних наук, доцент  Михаськова М. А.

Серед виступів слід виділити:

Завадського О., слухача магістратури факультету мистецтв з виступом на тему: До визначення поняття «педагогічні переконання» в психолого-педагогічній літературі

Бахтій Є., слухачку магістратури факультету мистецтв, з темою «Специфіка диригентсько-хорової підготовки студентів вищої школи».

Кривуту Ю., слухачку магістратури факультету мистецтв,  з доповіддю: Концепція поліхудожнього підходу до викладання дисциплін художнього циклу Б. Юсова: основні ідеї та вектори реалізації

Кісельникову Мілену, студентку 61ММ, факультету мистецтв з презентацією теми: Залучення розважальних технік малювання з метою розвитку уяви дітей на уроках музичного мистецтва.

Федчук Ольгу, студентку 61ММ, факультету мистецтв з темою: Аналіз стилю імпресіонізм, як один з методів сучасного викладання дисциплін художньо-естетичного циклу

Горішну О., студентку 61ММ, факультету мистецтв з презентацією на тему «Розвиток музичних здібностей учнів молодшого шкільного віку за допомогою комп'ютерних програм».

Учасники студентської науково-практичної конференції визначили перелік тем та проблем для спільного розгляду на семінарах, круглих столах.

За результатами роботи конференції буде опубліковано збірник матеріалів.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55