Літня практика: враження, перемоги, успіхи

21 жовтня 2010 року у стінах Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулась звітна конференція студентів 41-42 груп факультету дошкільного виховання за результатами літньої педагогічної практики на тему "Літня практика: враження, перемоги, успіхи".

На заході були присутні проректор з педагогічної практики Л.А.Машкіна, декан факультету дошкільного виховання Л.С.Пісоцька, начальник відділу педагогічної практики Н.В.Казакова, методист відділу педагогічної практики А.О.Кащук, керівники практики Г.Й.Сігінішина та О.Д.Герасимова, викладачі кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, студенти 4 курсу факультету дошкільного виховання.

Пленарне засідання розпочалось із привітального слова Л.А.Машкіної та оголошення керівниками практики результатів літньої педагогічної практики.

Виступ керівника літньої педагогічної практики Г.Й.Сігінішиної

Студенти відповідально підійшли до організації звітної конференції та підготували цікаві виступи в контексті запропонованої тематики:

1. Забезпечення фізичної та психічної захищеності дошкільників під час практики (Куриш Марина, ДВ-41).
2. Формування соціально-моральної діяльності дошкільників в процесі літньої практики (Обухівська Альона, ДВ-41).
3. Навчання дітей вмінню виражати свої переживання – шлях до емоційно-ціннісного розвитку (Возна Роксолана, ДВ-42).
4. Забезпечення пізнавального розвитку дітей в ході літньої практики (Стринада Юлія, ДВ-41).
5. Розвиток мовлення дітей як засобу самовираження (Орел Юлія, ДВ-42).
6. Використання сучасних підходів до художньо-естетичного розвитку дошкільників (Філіпчук Світлана, ДВ-42).
7. Розвиток креативності у дошкільників як норми їх життя (Пілат Галина, ДВ-42).

На конференцію було запрошено вихователя ДНЗ №20 м. Хмельницького Єгорічеву Надію Іванівну, яка повідомила про позитивні результати проходження студентами академії літньої практики у ДНЗ.

Гість конференції – Єгорічева Надія Іванівна, вихователь ДНЗ №20 м.Хмельницького

Були представлені новинки педагогічної літератури стосовно дошкільної освіти, організовано виставку посібників, наочних матеріалів, власноруч виготовлених студентами. У заключній частині конференції гостей заходу приємно здивувала рубрика "Почуте від дітей", у якій студенти розігрували кумедні міні-ситуації, що трапились з дітьми під час літньої педагогічної практики.

Виступи студентів у рубриці "Почуте від дітей"

Загалом, працівниками відділу педагогічної практики відзначено позитивні результати даного виду педагогічної практики, високий рівень підготовки майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55