Актуальні проблеми сучасної культурології та філології: дискурс традиції в постмодерній парадигмі

15 травня 2019 року на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії за участі польських та українських науковців, представників Хмельницького обласного художнього музею, кафедрами культурології та зарубіжної літератури і іноземних мов було проведено VІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми сучасної культурології  та філології: дискурс традиції в постмодерній парадигмі». З вітальним словом до учасників конференції звернулась ректор академії, доктор педагогічних наук, професор Шоробура Інна Михайлівна, наголосивши на проблемі взаємозв’язку мови, культури і етносу, що є на нині міждисциплінарною проблемою, вирішення якої уможливлюється спільними зусиллями таких наук як філософія, культурологія, стилістика, лінгвістика, лінгвокультурологія.

Пленарне засідання відкрили завідувач кафедри культурології та зарубіжної літератури, кандидат філософських наук, доцент Слоневська Ірина Борисівна та заступник завідувача кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук, доцент Мельник Руслана Миколаївна. Науковці Польщі та України, представники Хмельницького обласного художнього музею, студенти-культурологи та філологи презентували результати своїх наукових розвідок в галузі міжкультурної комунікації, сучасної культурології та мовно-корелятивного дискурсу, синергії класичних та інноваційних технологій навчання іноземних мов та зарубіжної літератури у сучасній освітній парадигмі.

Робота секцій конференції передбачала формат дискурсивних практик за такими напрямами: комунікативно-медійний, культурологічний,  мовно-корелятивний та методично-інноваційний. Відбувся жвавий міжкультурний та міждисциплінарний діалог щодо співвідношення сучасних наукових парадигм.

Організатори конференції побажали всім учасникам плідної співпраці та подальших наукових звершень.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55