«Писала серцем я свої вірші»

5 червня 2019 р. о 13.00 у читальному залі бібліотеки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулися традиційні Ісаєнківські читання «Писала серцем я свої вірші», приурочені до дня народження знаної подільської поетеси,  співробітниці бібліотеки Галини Йосипівни Ісаєнко.

Цьогорічний захід пройшов у руслі спогадів про багатогранність творчої та людської постаті незабутньої Галини Йосипівни, яка залишилась у спогадах її друзів, колег по роботі та по перу. Вкотре отримала підтвердження теза про те, що людина жива, допоки її пам’ятають.

Учасники V Читань пригадували високі моральні якості, інтелігентність, порядність, уміння цінувати дружбу, залюбленість у  життя та поезію, тонке володіння гумором, притаманні Галині Йосипівні. Зокрема, представник Хмельницької міської ЦБС, заступник директора Холміцька Ела Вікторівна поділилася спогадами про професійні та людські якості Ісаєнко Г.Й.

На зібрані лунали твори поетеси  у виконанні викладача кафедри української мови та літератури Н.І.Миринюк та студентів групи ПО-13 Орисі Видиш і Валерії Загики. Незабутні хвилини подарувало присутнім тріо «Камертон» (Галина Василівна Яківчук, Людмила Станіславівна Дубєцька, Наталія Степанівна Іліницька), виконавши   пісні на слова Г.Ісаєнко.  Дослідження елементів інтермедіальності у поезії Г.Ісаєнко  висвітлила доцент кафедри української мови та літератури Барташук О.Ю.

Завершився захід переконанням його організаторів та учасників в тому, що традиція матиме продовження.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55