День студентського самоврядування

24 лютого в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії пройшов День студентського самоврядування. День студентського самоврядування – це перш за все серйозний захід, метою якого є вивчення важливих аспектів діяльності академії, акцент на актуальності вищої освіти на сьогодні, пропаганді студентського самоврядування, як органу, який сприяє формуванню керівника, організатора, лідера, високоморальної особистості, сучасного громадянина України.

В цей день була проведена міжвузівська студентська конференція на тему: "Органи студентського самоврядування та молодіжні громадські організації як активні суб’єкти соціальних перетворень". На конференції були присутні: представники молодіжних громадських організацій: "У майбутнє через культуру", "Артек", "Хмельницька федерація бойового гопака", "Фундація регіональних ініціатив", "Студреспубліка", "Стєпашка", "Хмельницьке товариство молодих інвалідів", також, заступник начальника управління у справах молоді, Аніськов Сергій Миколайович, представники первинної профспілкової організації студентів та студентського наукового товариства ХГПА. Метою конференції було ознайомити студентів академії з діяльністю вищезазначених молодіжних організацій та ще раз наголосити на важливості активної життєвої та громадської позиції молоді.


На протязі дня проходила акція співробітництва між студрадою та адміністрацією на тему: "Організація діяльності академії очима студентів". В цей день пари проводили студенти 5, 6 курсів. Пройшов креатив-конкурс стіннівок "Ми – команда". В конкурсі перемогли такі групи: ПН-26, МП-31, ДВ-22. Мета конкурсу – сприяти формуванню колективу.

Театральна студія "Fortuna" представила постановку п’єси Бернарда Шоу "Пігмаліон, яка пройшла з великим успіхом та гарними відгуками.


День студентського самоврядування – традиційний захід, ініціатором проведення якого виступила студентська рада ХГПА.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55