Робота Школи громадських кураторів

6 вересня відбулось засідання Школи громадських кураторів. Директор інституту кураторства Павлушкіна Олена Василівна привітала новообраних громадських кураторів та ознайомила з основною метою діяльності Школи, а саме – створення умов для більш швидкої соціально-психологічної адаптації першокурсників.

Громадські куратори були ознайомлені з методичної бібліотекою громадського куратора, методами, формами впровадження в практику роботи з першокурсниками нових форм взаємодії (тренінги, семінари, соціологічні дослідження), системою ефективної та оперативної інформованості студентів.

Також громадським кураторам були запропоновані різноманітні форми роботи з першокурсниками: проведення екскурсій у музеї, по академії, місту, система заходів «Академія - вчора, сьогодні, завтра» (куратори знайомлять першокурсників із законами, традиціями, історією факультетів академії),  орієнтовні теми виховних заходів, підготовка до Тижня першокурсника, заходи вихідного дня, створення і розвиток традицій групи,  правила поведінки в академії та гуртожитку та ін..

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55