Молодіжна студія кар’єрного розвитку «Вектор ОЦЗ» розпочала роботу у Хмельницькій гуманітарно-педагогічні академії

У сучасному суспільстві молодь становить окрему частину ринку праці. З одного боку, вік сприяє високій мобільності, відкритості, сміливості у зміні та пошуку роботи. З іншого – молоді не вистачає відповідного досвіду, щоб бути конкурентоспроможною на ринку праці. Тому, безробіття молоді є однією з найгостріших соціально-економічних проблем на ринку праці.

З цією метою 18.11.2019 на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії розпочала роботу молодіжна студія кар’єрного розвитку «Вектор ОЦЗ».   

 Ознайомлення студентів випускних груп ХГПА зі станом сучасного ринку праці, з послугами служби зайнятості, з варіантами працевлаштування  та шляхами реалізації професійної кар'єри – мета створеної студії.

Заступник начальника відділу організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості Гембова Аліна Миколаївна розповіла про професії, що користуються попитом  у регіоні та визначення вимог роботодавців до претендентів на вакантні посади та робочі місця.

«Людині, що шукає роботу, необхідно постійно пам'ятати про те, що конкуренція між претендентами на вільні робочі місця постійно загострюється, а перемогу в цій боротьбі отримують якраз ті, хто найбільш підготовлений до неї» – наголосила фахівець. Адже,  освоєння основних прийомів техніки пошуку роботи і застосування їх в процесі   працевлаштування значно підвищує його конкурентоспроможність.

Для студентів груп ПО-41, ПО-42 факультету початкової освіти та філології було проведено тренінги: техніка пошуку роботи, розвиток комунікативних, ораторських  здібностей, робота в команді.

Під час роботи студії  присутні мали можливість оцінити свої позитивні професійні риси, охарактеризувати ті труднощі, які вони бачать на шляху свого працевлаштування та способи їх подолання,  виявити причини труднощів, які стоять на шляху до працевлаштування.

Наприкінці, студентам запропонували анкети з метою вивчення думки про проведений захід  та  визначення тематики наступних зустрічей.  Результат опитування показав, що атмосфера в колективі стала більш позитивною, а учасники  не лише отримали нову інформацію, а й зробили потрібні для себе висновки, як в подальшому можна використовувати отримані знання.

Запрошуємо студентів випускних груп до роботи молодіжної студії кар’єрного розвитку «Вектор ОЦЗ» 26 листопада 2019 року о 14.30 читальний зал ХГПА.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55