Cambridge English Language Assessment

У рамках угоди про співробітництво між Екзаменаційним департаментом Кембриджського університету на базі Київського лінгвістичного центру «Cambridge Club» та кафедрою іноземних мов Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, 19 листопада 2019року відбувся семінар-практикум на тему: «B2 First/C1Advanced Exam Preparation». Учасниками заходу стали викладачі кафедри іноземних мов та студенти спеціальності «Середня освіта. Мова та література (англійська)» .

Директор Київського лінгвістичного центру «Cambridge Club» Надія Приступа, проаналізувала вимоги до рівнів володіння іноземною мовою згідно Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти, а також окреслила особливості підготовки студентів закладів вищої освіти до складання  міжнародного іспиту В2 First  та С1 Advanced.

Консультант та екзаменатор «Cambridge Club» Юлія Шинкарук, у свою чергу, ознайомила присутніх зі структурою іспитів,  особливостями побудови екзаменаційних завдань та стратегіями їх виконання.

Сподіваємося, що такі навчально-методичні заходи проводитимуться і надалі у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, адже це є чудова нагода поспілкуватися з представниками авторизованих екзаменаційних центрів Cambridge English.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55