МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «СУТНІСТЬ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ У МИСТЕЦЬКІЙ ОСВІТІ»

10 лютого 2020 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії на кафедрі вокалу та диригентсько-хорових дисциплін відбувся методичний семінар «Сутність інноваційних процесів у мистецькій освіті». З вітальним словом виступів декан факультету мистецтв професор О.С. Поліщук.

У роботі семінару взяли участь усі викладачі кафедри. З доповідями виступили: кандидат пед. наук, доцент Ярова М.В., ст. викладач Сербіна-Лукасюк Л.П., ст. викладач  Будім Л.В., канд. пед. наук Найда В.Ю., доцент Цмур І.І., ст. викладач Мелешко В.Д., ст. викладач Пазій С. В.

На семінарі обговорювалися проблеми застосування інноваційних принципів та технологій, їх практичне впровадження у роботу викладачів під час занять з хорового диригування та вокалу.

Доповідачами було наголошено на тому, що пріоритетом інноваційних процесів, які відбуваються нині у мистецькій освіті, стає зміна споглядально-пізнавальних підходів на активні, ціннісно-пізнавальні, зміна функціональної парадигми навчання на творчу, за якої вчитель музичного мистецтва дістає можливість вільного розвитку художньої свідомості.

Протягом семінару, який пройшов у невимушеній та творчій атмосфері, викладачі ділилися із колегами власним практичним досвідом застосування інновацій у навчальному процесі. Викладачі Пазій С.Л. та Мелешко В.Д. презентували навчальний посібник «Перша книга про музику». Було цікаво і пізнавально.

По завершенню семінару було зроблено висновок, що впровадження інновацій у навчальний процес сприяє поглибленню і узагальненню методичних знань, інтенсифікаціїіі оптимізації навчального процесу, розвитку міждисциплінарних зв’язків між суміжними музичними дисциплінами, якісній підготовці майбутніх фахівців.

Організатором семінару є завідувачка кафедри Царук С.М., ведучою – Найда В.Ю.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55