Впровадження кредитно-трансферної системи організації навчального процесу у вищій школі

 

18 травня 2011 року в рамках Тижня  науки в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії у приміщенні методичного кабінету відбулося спільне засідання Ради Спілки молодих вчених та Ради студентського наукового товариства на тему: „Впровадження кредитно-трансферної системи організації навчального процесу у вищій школі: досвід, здобутки, перспективи”.

До участі у засіданні були запрошені проректор з наукової роботи академії Галус О.М., молоді науковці, члени Спілки та студенти академії.

         Зустріч була проведена у форматі круглого столу, на якому було обговорено такі питання: сутність кредитно-трансферної системи організації навчального процесу, основні завдання ЄКТС, структура та вимоги до складання основних компонентів ЄКТС й інформаційний пакет, формування та реалізація індивідуального навчального плану студента, форми організації навчання в умовах кредитно-трансферної системи організації навчального процесу, забезпечення мобільності студентів та викладачів в умовах ЄКТС.

         Така форма проведення зустрічі дала змогу організувати дискусійне двостороннє обговорення ключових питань ЄКТС та проблем, які виникають у процесі її впровадження  у суб’єктів навчального процесу.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55