ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА СТУДЕНТІВ, МАГІСТРАНТІВ, АСПІРАНТІВ, ДОКТОРАНТІВ І МОЛОДИХ УЧЕНИХ

24 травня 2021 року відбулося підсумкове засідання Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Члени Наукового товариства провели засідання у змішаній формі (очно й онлайн) з дотриманням усіх карантинних норм.

Ректорка академії Інна Шоробура розпочала засідання вітальним словом та мотиваційними настановами про нерозривність освіти та наукової роботи як одного із чинників становлення кваліфікованого фахівця. За активну участь у науковому житті академії вручила грамоти членам Наукового товариства.

Проректор з наукової роботи Олександр Галус привітав учасників засідання із завершенням навчального року, розповів про результати діяльності Наукового товариства в рамках виконання плану наукової діяльності академії, про проведення Тижня науки в ХГПА, наголосив на важливості наукової роботи як провідного напряму розвитку академії.

Методист наукового відділу Валентина Крищук виступила з доповіддю про підсумки роботи Наукового товариства у 2020-2021 н.р., виконання плану діяльності товариства.

Голова Наукового товариства Анастасія Філь прозвітувала про організацію та результати діяльності товариства впродовж навчального року, про результативність участі членів товариства в наукових форумах, результати їх наукового пошуку, про співпрацю з Радою молодих учених Хмельницької області, органами студентського самоврядування та первинною профспілковою організацією студентів ХГПА, висловила вдячність за усебічну підтримку та мотивацію до наукової діяльності ректорці ХГПА Шоробурі І. М., проректору з наукової роботи  Галусу О. М., проректору з науково-педагогічної роботи Поліщуку О. С., начальнику наукового відділу  Крищуку Б. С.

Члени Наукового товариства розповіли про наукову діяльність здобувачів освіти усіх спеціальностей молодих учених, окреслили перспективи роботи товариства на наступний навчальний рік.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55