ІІ Всеукраїнський форум Рад молодих учених

29 вересня 2021 року методист наукового відділу ХГПА Валентина Крищук та голова Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів та молодих учених Хмельницької гуманітарно-педагогічної академї Анастасія Філь взяли участь в ІІ Всеукраїнському форумі Рад молодих учених.

Під час форуму обговорювались організаційні питання щодо створення Ради молодих учених Хмельницької області, окреслено завдання, перспективи щодо діяльності Ради, яка об’єднає ЗВО Хмельниччини та забезпечить їх співробітництво з академічними установами. Наразі ЗВО Хмельниччини комунікують між собою та розробляють таку траєкторію розвитку, яка сприяла б взаємодії різних галузей наук. Анастасія Філь розповіла про роботу членів Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів та молодих учених ХГПА, зокрема про залучення наукової молоді Хмельницької області до участі в наукових конференціях, круглих столах, науково-практичних семінарах та тренінгах для молодих вчених. Наукове товариство ХГПА  інформує та популяризує наукові проєкти Ради молодих учених при МОН України. Голова Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів та молодих учених ХГПА закцентувала увагу на перших успіхах: проведення всеукраїнської студентської конференції «Студентська молодь у науці», яка відбулася на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та залучила до співпраці представників понад 20 ЗВО України.

Запрошуємо до співпраці молодих учених академії! Сподіваємося на динамічний та прогресивний розвиток Ради молодих учених Хмельницької області!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55