Освітній проєкт «Реформа НУШ: навчання англійської мови у новому контексті

З 2021 навчального року у п’ятих класах 136 шкіл країни впроваджено пілот реформи «Нова українська школа», а вже з вересня 2022 року усі п’ятикласники розпочнуть навчання за новим Державним стандартом та новою освітньою програмою.

У вересні 2021 року колективом кафедри іноземних мов започатковано освітній проєкт «Реформа НУШ: навчання англійської мови у новому контексті». Координатором проєкту є Фаненштель Наталія, кандидат педагогічних наук, доцент.

Метою проєкту є поглиблення знань учасників проєкту про особливості навчання англійської мови в 5-9 класах відповідно до реформи «Нова українська школа».

Ключовим завданням проєкту є набуття й впровадження студентами досвіду практичної діяльності вчителів базової середньої школи із навчання англійської мови за новим Державним стандартом та освітньою програмою.

Реалізація проєкту передбачає:

  • Проведення циклу гостьових лекцій з тематики проєкту вчителями-практиками.
  • Підготовка та обговорення учасниками проєкту презентацій про сутність й основні аспекти реформи НУШ у навчанні англійської мови.
  • Залучення здобувачів І рівня вищої освіти до участі в конференціях, тренінгах, вебінарах, майстер-класах та інших заходах з підготовки до викладання англійської мови у новому контексті.
  • Співпраця з учителями англійської мови щодо організації педагогічної практики студентів-бакалаврів в пілотних класах НУШ.

 

 

ПЕРЕЛІК

запланованих та проведених у 2021-2022 н.р. заходів кафедри іноземних мов в рамках освітнього проєкту «Реформа НУШ: навчання англійської мови у новому контексті»

 

 

Форма роботи

Термін

1.

Гостьова відеолекція «Формула НУШ: англійська мова» Інни Рудніченко, вчительки 1 категорії Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького.

8 грудня

2.

Участь викладачів кафедри та студентів у серії онлайн-тренінгів для вчителів англійської мови «НУШ 2022: очікування і реальність» від Міжнародного освітнього центра Dinternal Education.

Лютий 2022

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОДІЇ

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55