Онлайн вебінар з популяризації «Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр.».

21 червня 2022р. Відділ міжнародних зв’язків Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії  за підтримки  Національного Еразмус Офісу в Україні  провели онлайн вебінар з популяризації «Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр.».

Увага зустрічі була сконцентрована на ознайомленні з новинками  Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027, популяризації європейського досвіду у ЗВО України, активізації участі науково-педагогічних працівників у проєкта за різними напрямами, спрямованих на модернізацію та удосконалення вітчизняної системи вищої освіти, незмінності курсу України в частині європейської інтеграції та виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Запрошені спікери Erasmus+ Офісу в Україні:

 Петро КРАЙНІК презентував  Програму ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне, викладання і дослідження "Кафедри", "Модулі", "Центри досконалості".

 

Презентація: Жан Моне

Презентація: Під час війни

 Іванна АТАМАНЧУК – проінформувала про можливості участі у конкурсі «Міжнародна мобільність у сфері вищої освіти.

Презентація: КА 107

 

 Вероніка ТКАЧЕНКО  надала пропозиції можливості участі у проєктах мобільності у сфері «Професійно-технічної та фахової передвищої освіти», «Мобільність для молоді – молодіжні обміни».

Презентація: Мобільність для молодості

 

Активізувались у проведенні вебінару ЗВО України: Національний лісотехнічний університет України, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, Національний університет «Львівська політехніка», Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Хмельницький політехнічний коледж.

Бажаємо усім перемоги у всіх починаннях! 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55